1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Promocja przy zakupie jednego, dwu lub trzech produktów

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika Dancer, 5 Wrzesień 2017.

  1. Dancer

    Dancer Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    Dopiero zaczynam przygodę z Clik Shop i wiele jeszcze przede mną tajemnic.
    Chcę wprowadzić promocję dla jednego producenta towarów przy założeniu, że
    kupując jeden produkt rabat 5%
    kupując dwa produkty rabat 10%
    a kupując trzy i więcej rabat 25%
    oczywiście można wprowadzić trzy kupony rabatowe, ale dla klienta nie jest to komfortowe.
    Z góry dziękuję za podpowiedź
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Tak, jedynym rozwiązaniem jest tu użycie kuponów rabatowych - np. 2-3 i chociażby dodanie ich do baneru: kup produkty firmy X, aby uzyskać rabat. baner można by przekierować np. na nową stronę informacyjną, gdzie zostaną wyjaśnione warunki: użyj kodu X dla 3 produktów, użyj kody Y dla więcej jak 4 produktów.

    Zgłoszę temat jako sugestię, bo coś mi po głowie chodzi że to już było i miało być zmienione, ale nie dam sobie ręki uciąć. Jak coś się dowiem, powrócę z informacją. FEEDBACK-1257
     
  3. Dancer

    Dancer Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Dziękuję za podpowiedź, ale chcemy uniknąć trzech kuponów rabatowych. Może uda się to zmienić przy którejś aktualizacji
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Dancer w obecnej wersji sklepu Click Shop tego nie uzyskasz, ale w ramach zgłoszenia FEEDBACK-1257 została przekazana sugestia do programistów zajmujących się rozwojem sklepu Click Shop (numer zgłoszenia u programistów to: HOME-380).
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Dancer wstępnie planujemy wprowadzenie funkcji, która będzie umożliwiać definiowanie zestawów złożonych z X produktów i nadawanie takim zestawom rabatów. W tej chwili więcej powiedzieć nie mogę. Wrócę tutaj do tematu, gdy będę mógł przekazać więcej informacji.
     

Poleć forum znajomym