1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Kupony Promocje z okazji święta kobiet! :)

Dyskusja w 'Usługi dodatkowe oraz panel administracyjny' rozpoczęta przez użytkownika Magdalenkaa, 5 Marzec 2015.

1. Magdalenkaa

Magdalenkaa Praktyk

Docenione treści:
    6
    Widzę, że póki co, tylko sami faceci na forum.
    Przejdźmy więc do rzeczy Panowie! szczególnie Wy, tam z home.pl :)

Nie chcę zbytnio wyprzedzać czasu ani się narzucać, ale Dzień Kobiet niebawem, czy przewidujecie z tego powodu jakieś ekstra promocje? Bonusy? Po cichu liczę że mi się upiecze z jakimś certyfikatem SSL do sklepu, a może i drugi sklep otworzę.

Co Wy na to?
    Tulipany to za mało! :)

Ostatnia modyfikacja: 5 Marzec 2015
  2. Grzesiek

Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

Docenione treści:
    325
    Nie możemy zdradzać wszystkich szczegółów naszej aktywności marketingowej. Zepsulibyśmy niespodzianki :)

Co ciekawe pewne grono osób, mężczyzn, z działu sprzedaży i marketingu, nadal przebywa w biurze i nad czymś intensywnie pracują. Gdy pytałem o 8 marca, dostałem jedną odpowiedź: że od kiedy pamiętają, to nigdy nie zapomnieli.

Czy taka informacja zwrotna jest dla Ciebie wystarczająca?

Obserwuj naszą stronę www.home.pl lub zakładkę Promocje. Jeśli gdzieś ma się cokolwiek pojawić, to najszybciej będzie to właśnie nasza strona główna.
    Pamiętaj, że znajdziesz nas też na Facebooku. Zapraszam!

Mariusz lubi to.
  3. Grzesiek

Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

Docenione treści:
    325
    @Magdalenkaa 8 marca zaczynamy świętować już dziś: https://home.pl/promocje/8-marca-2015

Chłopcy pamiętali :) Jest nawet sklep internetowy.
    Certyfikatu nie ma, ale cały czas homeSSL i inne certyfikaty SSL dostępne są w osobnej promocji: https://home.pl/ssl#homessl

Warto pamiętać o certyfikacie przy zakładaniu sklepu. Giodo dobrze postrzega dodatkowe zabezpieczenia, Google lepiej pozycjonuje strony objęte połączeniem szyfrowanym, a Klienci czują się bezpieczniej, mając pewność, że ich dane nie wpadną w niepowołane ręce.

Poleć forum znajomym