1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Przeniesienie strony z Click Web Basic do wersji Premium

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika Barbara Paprzycka, 17 Kwiecień 2015.

 1. Barbara Paprzycka

  Barbara Paprzycka Początkujący

  Wiadomości:
  9
  Docenione treści:
  0
  Witam,

  Wiele nocy spędziłam przy pracy nad www na ClickWeb Basic, niestety wyszła większa ilość podstron przez co musiałam wykupić wersję Premium. I teraz pytanie czy można latwo przenieść stronę z wersji Basic do Premium.
  Robienie tego od nowa to jakiś dramat

  dziękuję za pomoc
  Barbara Paprzycka
   
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 599
  Docenione treści:
  329
  Pani Barbaro, mechanizm kreatora WWW w chwili obecnej nie przewiduje możliwości zmiany pakietu ani importu/eksportu strony WWW. W praktyce oznacza to, że przeniesienie będzie realizowane samodzielnie, strona po stronie. Zweryfikowałem Pani konto z kolegami z Biura Obsługi Klienta i wydaje się, że to rozwiązanie nie zajmie dużo czasu, szczególnie, że wprowadzone treści są przedstawione w formie grafiki a nie tekstu i jego formatowania.

  Stosowne zgłoszenie przekazaliśmy już do producenta oprogramowania.

  Jeśli chciała by Pani skorzystać z naszych usług przygotowania strony WWW na bazie kreatora Click Web, jest taka możliwość. Rozwiązanie będzie o tyle korzystniejsze, że staramy się aby wszystkie treści nie tylko były wprowadzane zgodnie z tym co przekaże nam klient, ale aby w miarę możliwości spełniały swoje zadanie w zakresie pozycjonowania. Może przy okazji warto zainteresować się tą ofertą?

  Więcej informacji znajdzie Pani na naszej stronie produktowej: https://home.pl/strona-dla-ciebie
   

Poleć forum znajomym