1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Przeniesienie strony z Click Web Basic do wersji Premium

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika Barbara Paprzycka, 17 Kwiecień 2015.

  1. Barbara Paprzycka

    Barbara Paprzycka Nowicjusz

    Wiadomości:
    20
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Wiele nocy spędziłam przy pracy nad www na ClickWeb Basic, niestety wyszła większa ilość podstron przez co musiałam wykupić wersję Premium. I teraz pytanie czy można latwo przenieść stronę z wersji Basic do Premium.
    Robienie tego od nowa to jakiś dramat

    dziękuję za pomoc
    Barbara Paprzycka
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Pani Barbaro, mechanizm kreatora WWW w chwili obecnej nie przewiduje możliwości zmiany pakietu ani importu/eksportu strony WWW. W praktyce oznacza to, że przeniesienie będzie realizowane samodzielnie, strona po stronie. Zweryfikowałem Pani konto z kolegami z Biura Obsługi Klienta i wydaje się, że to rozwiązanie nie zajmie dużo czasu, szczególnie, że wprowadzone treści są przedstawione w formie grafiki a nie tekstu i jego formatowania.

    Stosowne zgłoszenie przekazaliśmy już do producenta oprogramowania.

    Jeśli chciała by Pani skorzystać z naszych usług przygotowania strony WWW na bazie kreatora Click Web, jest taka możliwość. Rozwiązanie będzie o tyle korzystniejsze, że staramy się aby wszystkie treści nie tylko były wprowadzane zgodnie z tym co przekaże nam klient, ale aby w miarę możliwości spełniały swoje zadanie w zakresie pozycjonowania. Może przy okazji warto zainteresować się tą ofertą?

    Więcej informacji znajdzie Pani na naszej stronie produktowej: https://home.pl/strona-dla-ciebie
     

Poleć forum znajomym