1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Przerobienie szablonu Xmas Lite.

Dyskusja w 'Obsługa i konfiguracja CMS WordPress' rozpoczęta przez użytkownika Balcar88, 12 Marzec 2018.

  1. Balcar88

    Balcar88 Nowicjusz

    Wiadomości:
    21
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    od kilku dni przeglądam dostępne skórki i ciężko coś wybrać. Napiszę co potrzebuję zmienić w tytułowym szablonem. Strona będzie o szkoleniach zawodowych, na które będzie można od razu się zapisać w naszym ośrodku.

    1. Pierwsze zdjęcie pokazuję jak Menu aktualnie wygląda. Chciałbym alby po najechaniu na np. Menu1 wysunęła się niżej na czarnym tle lista podkategorii kursów. W taki sposób jak tam pokazałem.

    2. Podczas przeładowania strony uruchamia się gif LOADING, chciałbym aby go nie było, tylko płynnie przechodziły strony.

    Jeśli przegapiłem jakiś łatwiejszy do przerobienia, lub bardziej pasujący szablon do moich wymagań to proszę pisać.

    Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
     

    Załączone pliki:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Rozmiar pliku:
      32,3 KB
      Wyświetleń:
      943
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    ale szablon jest w czym? :) Wordpress?
    jeśli tak to użyj szablonu Customizr plus dodatku Elementor, dzięki temu zrobisz sobie co tylko Ci się będzie podobało :)
     
    Balcar88 lubi to.
  3. Balcar88

    Balcar88 Nowicjusz

    Wiadomości:
    21
    Docenione treści:
    0
    Witam, jednak pozostałem w dostosowaniu po swojemu stylu Xmas Lite w WordPress i już prawie mam dokładnie to co chcę, lecz jest problem z tym menu. Jak na obrazku widać, kiedy najadę na "Dla Kursantów" wyświetlają się "Pliki do pobrania", jednak wyświoetlają się z boku nie od razu pod menu "Dla Kursantów". Jak zlikwidować tą przerwę.
     

    Załączone pliki:

    • 2.jpg
      2.jpg
      Rozmiar pliku:
      39,9 KB
      Wyświetleń:
      970
  4. Balcar88

    Balcar88 Nowicjusz

    Wiadomości:
    21
    Docenione treści:
    0
    Temat do zamknięcia, problem rozwiązany. Dziękuję za pomoc.
     

Poleć forum znajomym