1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Przycinanie dodawanego zdjęcia użytkownika

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika kcieslak, 25 Czerwiec 2017.

  1. kcieslak

    kcieslak Artysta

    Wiadomości:
    278
    Docenione treści:
    67
    Jak jest opcja dodawania zdjęcia użytkownika mogłaby być opcja przycinania tego zdjęcia do wybranych rozmiarów albo chociaż powinna być informacja jaka jest wymagana wielkość zdjęcia.
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    BTW: po co te zdjęcia, skoro pojawiają się tylko w 1 miejscu? Nawet na przycisku Profil się nie pojawiają.
     
  3. kcieslak

    kcieslak Artysta

    Wiadomości:
    278
    Docenione treści:
    67
    W 2 miejscach się pojawia. Dodatkowo w liście użytkowników jak się zmieni widok.
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    IMHO to zbyt mało by miało to sens dodawania tej grafiki.
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziękuję za wiadomości. Sugestie odnośnie funkcji zdjęcia użytkownika przekazałem do naszego zespołu (numer zgłoszenia: QABETA-500).

    [​IMG]
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Panel automatycznie przycina (przy czym zarówno zmniejsza i kadruje) zdjęcia, które się nie mieszczą do rozmiaru 128x128 pikseli. Nie będziemy wprowadzać funkcji przycinania dodawanych zdjęć w tym miejscu. Jak sami zauważyliście nie są one aż tak istotne w panelu.
     
  7. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @Mariusz strasznego laga widzę macie w odpowiadaniu na zgłoszenia. Coś się stało?
     
  8. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Staramy się odpowiadać na zgłoszenia w miarę możliwości. Jesli chodzi o zapytania dotyczące sklepów internetowych, to obsługe nad nimi prowadzi zespół ecommerce. W pozostałych sprawach staramy się nadrobić najszybciej jak to będzie możliwe. Moja ostatnia mniejsza aktywność jest spowodowana pracą nad innymi projektami związanymi m.in. z serwisem pomocy dla beta.home.pl. Zgłoszenia z forum są dla nas bardzo wartościowym materiałem podczas tych prac, dlatego proszę się nie demotywować np. moją mniejszą aktywnością, działamy i nadrobimy :)
     
  9. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96

Poleć forum znajomym