1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Przycisk do koszyka wszędzie taki sam oraz etykiety promocja i nowość przy produktach

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika sexylingerie.pl, 24 Styczeń 2016.

  1. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    Witam ponownie, mam jeszcze parę podobnych pytań, więc będę kontynuować tutaj.
    W załączniku zaznaczyłam na zielono zmienione przeze mnie elementy (przycisk - do koszyka oraz banerki: promocja i nowości), jednak są one zmienione nie wszędzie.

    1. W boxach: Promocje, Produkt dnia, Bestsellery, Ostatnio oglądane w ogóle nie mam banerków promocja i nowości a chciałabym aby były i nie wiem jak je włączyć? Jak to będę wiedzieć to gdzie mam wkleić kod odpowiadający za zmianę? Dokonane zmiany są w .product .tags .promo.

    2. Chciałabym aby wszędzie był taki sam przycisk "do koszyka" ale nie wiem gdzie to zmienić, jak wpisałam odpowiednie parametry to zmieniło mi się tylko w polecanych produktach no i jak bezpośrednio przeglądam daną kategorię natomiast w boxach Promocje, Produkt dnia, Bestsellery, Ostatnio oglądane w ogóle się nie zmieniło.
     

    Załączone pliki:

  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    teraz ze względu na czas nie znajdę tego tematu, ale był już temat dotyczący wielkości tych przycisków na każdej podstronie. Podany kod dotyczył tylko tych elementów w headerze.
    Wszystkie tego typu rzeczy mogą być bez problemu zmienione we własnym stylu i tu polecam je zmieniać, ponieważ jeśli wystąpi aktualizacja templatki ze strony home, a my nie bardzo wiemy jak działają nasze poprawki, może być nam trudno nanieść zmiany.
     
    Ostatnia modyfikacja: 25 Styczeń 2016

Poleć forum znajomym