1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Przywrócenie skasowanych produktów

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika burtin, 18 Listopad 2017.

  1. burtin

    burtin Stały bywalec

    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    3
    Witam!

    Nie pytajcie jak i dlaczego, ale skasowałem 99% produktów w sklepie, który tworzę. Pytanie: Czy, a jeśli tak, to jak mogę je przywrócić? Mamy dostęp do jakiegoś backupu?

    Pozdro
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Napisz mi proszę w wiadomości prywatnej nazwę sklepu, na którym to się zdarzyło. Jeśli zrobiłeś to w sobotę, to nie mam pewności czy mamy jeszcze kopię z piątku, ale jak podasz nazwę sklepu to napiszę do administratorów, aby zabezpieczyli kopię sklepu, aby nie została usunięta np. dzisiejszej nocy.

    Przywrócenie takiej kopii zapasowej sklepu może zostać wykonane odpłatnie w ramach Profesjonalnych usług IT. Aby zamówić przywrócenie kopii zapasowej sklepu Click Shop możesz wejść pod adres i zamówić taką usługę: https://home.pl/uslugiit#backup

     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Sprawa została poprowadzona za pośrednictwem wiadomości prywatnych. Ustawiam temat na forum jako rozwiązany.
     

Poleć forum znajomym