1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Poczta "Ptaszkowanie" wiadomości po zalogowaniu

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika demol, 17 Maj 2016.

  1. demol

    demol Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    1
    Witam,
    ten problem był już poruszany i częściowo został rozwiązany.
    Mianowicie:
    po zalogowaniu do skrzynki (widok domyślny to poczta a nie portal) zaptaszkowuje pierwszą wiadomość automatycznie w "Skrzynka odbiorcza". Jest to bardzo ale bardzo denerwujące, bo czasem jak na szybko usuwa się wiadomości to owa pierwsza też się usuwa, bo muszę pamiętać zawsze o odptaszkowaniu.
    Jeśli się przegląda skrzynkę (wiadomości wysłane, kosz itd.) i wraca do "Skrzynka odbiorcza" jest ok - nie zaptaszkowuje.
    Da się to naprawić, by logując się do skrzynki na widoku "poczta" nie ptaszkował automatycznie wiadomości?
    Pozdrawiam
    Marcin
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Tak jak napisałeś, temat był już poruszany. Przenoszę do sugestii, temat jest zgłoszony, co do rozwiązania, nie mam jeszcze potwierdzenia jak i czy w ogóle będzie to zmienione. W tym widoku wiadomość faktycznie jest uruchamiana od razu, w widoku listy już nie (jeśli ewentualnie chcesz zmienić widok). Wzmocniliśmy częstotliwość wymiany informacji z kierownikami, więc zaraz się dowiem czy są jakieś plany.
     
  3. demol

    demol Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    1
    Tzn. ja mam widok listy włączony. Chodziło mi, że po zalogowaniu domyślnie ustawiłem żeby przechodził na "poczta" a nie "portal" czy jak to tam się zwie
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Racja. Ok. Zgłoszone. Wiem o co chodzi.
     

Poleć forum znajomym