1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Pytanie Domena OVH + ClickShop

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika szermierz, 22 Styczeń 2019.

 1. szermierz

  szermierz Zaglądacz

  Wiadomości:
  14
  Docenione treści:
  2
  Pytanie Domena OVH + ClickShop Gdzie Przychodzą maile ? Trzeba wykupić serwer ? Bo ja już sam nie rozumiem czy sklep clickshop jest dla ludzi którzy starują w ecomerce czy dla ludzi którzy skończyli studia i są CEO w google ?
   
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 606
  Docenione treści:
  330
  O jakie wiadomości e-mail dokładnie pytasz? Wiadomości będą przychodziły na adresy kontaktowe czy adres administratora, który wskażesz w konfiguracji sklepu. Mogą to być adresy w Twojej domenie, który uruchomisz na serwerze pocztowym - u nas czy też w OVH. Mogą to być adresy zewnętrzne, np. gmail.com. W tym zakresie nie ma znaczenia jaką posiadasz wiedzę, co bardziej co chcesz osiągnąć i z jakiej poczty skorzystasz.

  Sytuacja zmienia się nieco kiedy chcesz wysyłać pocztę ze sklepu, np. powiadomienia i takie tam, wtedy masz domyślny adres który działa od początku, od rejestracji. Ale uruchomienie własnej poczty, np. adresu we własnej domenie, faktycznie wymaga posiadania serwera pocztowego. Patrz wyżej.

  Mam propozycję, doprecyzuj jakich informacji potrzebujesz i napisz, albo skontaktuj się z nami telefonicznie. Zespół eCommerce jest na linii więc od razu będziesz wiedział wszystko.
   

Poleć forum znajomym