1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Rabat dla płatności przelewem

Dyskusja w 'Sklep internetowy Click Shop' rozpoczęta przez użytkownika fido, 7 Lipiec 2017.

1. fido

fido Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witam

Mam taki problem:
    Chcę aby klient dostawał rabat procentowy za płatność przelewem.
    Niestety nie wiem jak to zrobić .W formie dostawy wybierając metodę płatności mam tylko możliwość zwiększenia procentowo lub wartościowo kwoty za zakup.Gdy wpisuję kwotę na minusie wyskakuje błąd.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

2. Grzesiek

Grzesiek BOK home.pl home.pl Administrator forum

Docenione treści:
    298
    To co ustawiasz to nie rabat, tylko kwota doliczenia za wybraną formę dostawy, np. prowizja dla banku czy operatora płatności którą sobie pobierasz. Ciebie interesuje rabat za wybranie danej formy płatności i czegoś takiego nie ma. Nie uzależnisz też kuponu rabatowego od wybranej formy płatności.

Ja to zgłaszam jako sugestie/pytanie natomiast rozwiązaniem na ten czas jest odwrócenie sytuacji a więc dodanie form dostawy i płatności wraz z doliczeniem opłaty dodatkowej, tak jak np. popularna sieć rtv/agd ma. Przelew - brak reakcji, PayU + 2 zł, ECard + 2 zł, PayPal + 2 zł, Pobranie + 5 zł
    FEEDBACK-1276

3. fido

fido Początkujący

Docenione treści:
    0
    Dziękuje za odpowiedź.
    Niestety doliczanie za płatność PayU nie wchodzi w rachubę.

4. Grzesiek

Grzesiek BOK home.pl home.pl Administrator forum

Docenione treści:
    298
    W takim razie poczekaj proszę na informację od kierownika produktu, powiadomię Cie jak coś będzie wiadomo.

5. Dominik

Dominik Zaawansowany

Docenione treści:
    27
    @fido, czy masz drogi asortyment / bardzo duży przeciętny koszyk? Jeśli tak, to rozumiem pytanie. Jeśli nie, to jaki to ma sens? Payu kosztuje ok. 1,5% rabat dasz 1%? Czyli na koszyku 200 zł zarobisz 1 zł, ale będziesz musiał ręcznie zaksięgować wpłatę. Nie zniechęcam Cię, tylko zastanawiam się, czemu idziesz w tym kierunku?

6. Mariusz

Mariusz BOK home.pl home.pl Administrator forum

Docenione treści:
    295
    @fido Otrzymałem informacje od kierownika produktu, że sugestia została przekazana dalej, czyli postaramy się ją wprowadzić (numer zgłoszenia do programistów to: HOME-388). Niestety w tej chwili nie mogę podać żadnych konkretnych dat, proszę śledź nasze komunikaty o aktualizacji sklepów.

Poleć forum znajomym