1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Rabat na zakup drugiej sztuki

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika e-margeritka, 1 Czerwiec 2017.

  1. e-margeritka

    e-margeritka Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    1
    Witam.
    Chcę zrobić w sklepie akcję promocyjną, która ma polegać na tym, że przy zakupie np. spodni, klient otrzyma 15% rabatu na bluzkę (ogólnie przy zakupie konkretnego produktu, ma być rabat na drugi zakupiony produkt).
    Czy jest możliwość utworzenia takiej promocji, bez kodów rabatowych?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Wydaje mi się że bez kombinowania, najprościej było by dodać kupon rabatowy, z minimum wartości, np. jakaś średnia cena spodni, do tego z limitem (minimum) produktów w koszyku na 2 lub więcej, do tego ustalić rabat % lub kwotowy i wybrać opcję: dla konkretnych produktów lub kategorii. W ten sposób dodając spodnie (50zł) i bluzkę (30zł) system powinien odczytać że jest 80 zł (limit 50) i 2 sztuki i udzieli rabatu na produkt wskazany w kuponie.

    czyli trzeba by po prostu np. banerowo lub modułem dodanym do koszyku (lub to i to) wstawić info: kup spodnie i dobierz koszulkę 50% taniej (przykład) z kodem XYZ.

    Skonsultuję temat jeszcze.
     

Poleć forum znajomym