1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

rabaty ilościowe

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Krantom, 29 Sierpień 2018.

  1. Krantom

    Krantom Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Czy jest możliwość stworzenia rabatów ilościowych w sklepie?
    Jeśli tak, to czy można zaprezentować ceny w zależności od ilości w postaci tabeli?
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
  3. Krantom

    Krantom Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Może i ta funkcja by się sprawdziła ale .... cena narzucona na zestaw jest stała. A to wg mnie błąd bo po wypełnieniu wszystkich opcji-wariantów cena zestawu powinna się zmieniać.

    Czyli wg mnie cena produktu podstawowego np.1szt-100zł brutto, 10szt. - 900zł brutto (czyli 10% rabat) a do tej ceny dochodzą płatne opcje z wariantów.

    W tej chwili ta opcja niestety wprowadza w błąd i nie powinna być dostępna w produktach z wariantami wpływającymi na cenę.

    Dacie radę coś w tym temacie zrobić?
     
  4. Krantom

    Krantom Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
  5. Krantom

    Krantom Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    i niestety jest jeszcze błąd w koszyku pokazujący się przy okazji zamawiania zestawu w którym są warianty cenowe
    dwa razy zamówiłem produkt wariantowy w zestawie i dodaje pozycje pod każdym produktem wariantowym 10x0,00zł (jeśli już tak to ma się pokazywać, to tu powinny być jednak ceny bo niektóre warianty w tych produktach są płatne a cena została 0,00zł za te warianty)
    home-problem-warianty-koszyk.jpg
     

Poleć forum znajomym