1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE reCaptcha w formularzu kontaktowym

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika MałgorzataK, 29 Sierpień 2019.

  1. MałgorzataK

    MałgorzataK Bystrzak

    Wiadomości:
    62
    Docenione treści:
    5
    Skonfigurowałam reCaptcha w Google oraz po stronie sklepu dla kontaktu oraz zapytaj o produkt. O ile przy pytaniu o produkt wszystko działa jak należy, to po wyświetleniu się formularza kontaktowego nie pokazuje się reCaptcha. Okienko z nią pojawia się po pierwszej (oczywiście nieudanej) próbie wysłania formularza. Co jest nie tak?
     
  2. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    @MałgorzataK sprawdziłem na swojej przeglądarce najnowszy FF i przy formularzu kontaktowym mam od razu recaptche na Twoim sklepie (znaleziony z poprzednich wątków :) )
    Proszę o ponowną weryfikację z Twojej strony, ewentualnie jak nadal występuje ten problem to podaj z jakiej przeglądatki korzystasz może faktycznie jest jakaś niedogodność którą warto zgłosić do poprawy :)
     
    MałgorzataK lubi to.
  3. MałgorzataK

    MałgorzataK Bystrzak

    Wiadomości:
    62
    Docenione treści:
    5
    Dzięki @machum93. Sprawdzałam na Chrom'ie (Mac OS), na Safari jest ok i na Chrome też już wygląda, że jest ok. Może trzeba było trochę czasu by zadziałało prawidłowo ;) .
     

Poleć forum znajomym