1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Rejestracja nowych usług na firmę

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 21 Czerwiec 2017.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Wybrałem usługi, chcę zakupić, więc zakładam konto na firmę.

    1) Wpisuję NIP pobiera dane... sprawdzam ale widzę błąd w adresie. Adres wpisałem w formie Ulica numer / numer. Ja wiem czemu jest to wycięte ale może da się to jakoś w locie podmienić lub eskejopwać?

    2) W oknie Twoje Zamówienie, gdy nie zaznaczę żadnych zgód, to formularz nie krzyczy na mnie - więc nie wiem co zrobiłem źle :)
     
  2. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @LorK Dzięki za zgłoszenie. Odnośnie pkt 1 - dane są automatycznie pobierane z GUS (błąd może więc tkwić u źródła). Czy możesz podać na priv numer NIP, abym mógł to zweryfikować?

    2 - Czy formularz pozwolił Ci przejśc dalej? Czy była to twoja kolejna usługa zarejestrowana na becie, czy też robisz to w ramach nowego konta?
     
  3. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    1) poszło na priv

    2) nie. Nie dostaję komunikatu o błędzie, nie mogę przejść dalej i teoretycznie nie wiem co mam dalej zrobić ;)

    Rejestruję konto po raz pierwszy w beta.home.pl.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziękuję za wiadomość. Przycisk "Zamawiam i płacę" jest wyszarzony, ale dodatkowo wysłałem sugestię, aby oprócz samego wyszarzania przycisku, była możliwość wyświetlenia komunikatu co należy zrobić, aby go aktywować. Numer zgłoszenia: QABETA-370
    [​IMG]
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK pracujemy już nad poprawą wskazanej przez Ciebie sekcji odnośnie zgód i regulaminów. Zmiany wdrożymy już niebawem przy najbliższych sprintach.
     
  6. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    a kiedy koniec sprintu? :)
     
  7. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    W najbliższy piątek kończymy obecny sprint. Następne 2 tygodnie są przeznaczone na kolejny sprint. Za około 3 tygodnie wskazana sekcja powinna zostać zmieniona.
     
  8. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    to najbliższe wdrożenie będzie w piątek?
     
  9. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Najbliższe wdrożenie powinno być wykonane w okolicach najbliższego piątku, ale kwestia wskazana przez Ciebie w tym temacie powinna zostać wdrożona za 3 tygodnie.
     
  10. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    to inaczej: czy przy każdym zgłoszonym wątku będzie informacja zwrotna, że dana zmiana poszła już na produkcję?
     
  11. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    Nie zawsze jest to możliwe, ale będziemy starali się w miarę możliwości systematycznie informować w poszczególnych wątkach o wdrożeniach i zmianach.
     
    LorK lubi to.
  12. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    się trochę offtopic zrobił... ale dzięki za info :) PS. ekspresowe odpowiedzi :)
     

Poleć forum znajomym