1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Reklamy w odpowiedzi na zgłoszenia?

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 15 Marzec 2018.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Witam,

    nie będę tu się rozwodził o tym, że ostatnio Home źle wykonało moje zlecenia... ale dziwne jest to, że w ostatnich wiadomościach dostałem coś w stylu:

    "wiadomość przekazana do odpowiedniego działu ble ble ble"

    a poniżej

    "kup certyfikat SSL w cenie 1PLN"...

    Może warto dodać chceckobxa w ustawieniach konta, że nie chce by do odpowiedzi na moje zgłoszenia były dodawane reklamy? Można go umieścić obok reszty zgód marketingowych.

    Czy to jakaś nowa polityka firmy?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Zgłoszenia są przyjmowane przez konsultantów, którzy także prowadzą dosprzedaż produktów na podstawie weryfikacji konta. Dokładamy starań aby tego typu oferta nie była inwazyjna, ale też nie zaprzeczamy, że taka aktywność istnieje. Oczywiście oferty są różne, chociaż w przypadku SSL na pewno domyślasz się skąd ta aktywność (Google). Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie musi Cię to interesować dlatego też przekazałem Twoje uwagi do liderów BOK. W końcu jest to element komunikacji. Dziękuję za informację. Zgłoszenie jest pod numerem QA-52568 natomiast co do dalszych działań trudno mi określić jakie kroki będą podjęte.
     

Poleć forum znajomym