1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

rozwijane menu zachodzi pod baner

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika ala, 17 Listopad 2015.

  1. ala

    ala Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    5
    Witam. Mam taki problem. Sklep ecofanaberia.pl wygląda dobrze na dużym monitorze. Na mniejszym nieco gorzej. Problem w tym, że menu "zdrowe kosmetyki" czy "zdrowa żywność" rozwija się i wchodzi pod banner "PROMOCJE". A ja bym chciała, żeby to menu rozwijało się nad tym banerem. Jednym ze sposobów jest skrócenie menu, ale potrzebuję innego sposobu. A do tego jeszcze nie chcę zmieniać położenia banerów "PROMOCJE" I "NOWOŚCI". One muszą lekko zachodzić na ten duży przewijalny baner. Da się z tym coś zrobić? Jeśli tak, to będę wdzięczna za wskazówki :)
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Warstwa z menu wchodzi pod warstwę z promocjami. Da się to naprawić, ale pytanie czy jest sens, sprawdzałem na mniejszej rozdzielczości i meny wychodzi mi po za ekran i nie da się wejść w najniższe pozycje, pomyśl nad skróceniem menu, myślę, że nawet jak to poprawimy to przyniesie Ci więcej szkody niż korzyści.
     
  3. ala

    ala Praktyk

    Wiadomości:
    33
    Docenione treści:
    5
    Hmmm... No cóż. W takim razie wierzę na słowo i zabieram się za skrócenie menu. Dziękuję bardzo :)
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Poza samą modyfikacją i jej ewentualnych skutkach o których wspominał TheL, ze swojej strony jedynie mogę zasugerować że strona jest na tyle fajnie przygotowana, że to długie menu może nawet trochę zepsuć cały efekt. Rozwijane menu, chociaż funkcjonalne raczej przeszkadzają mi, szczególnie jeśli jestem na sklepie po raz pierwszy. Oczywiście na duży plus że menu pojawia się później po lewej stronie.

    Obawiam się że skrócenie będzie trudne, gdyż spowoduje całkowite zmiany w strukturze kategorii i podkategorii, więc pewne elementy trzeba by po prostu zagnieździć w dodatkowej podkategorii, np. pielęgnacja ciała a w niej twarz, ciało i włosy.
     

Poleć forum znajomym