1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE rozwijane menu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika lokiec14, 11 Luty 2018.

  1. lokiec14

    lokiec14 Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Cześć,

    Zastanawiam się nad kupnem szablonu sklepu, jednak mam problem.

    Zależy mi na takim wyglądzie menu jak w obrazku. Aby widoczne były główne kategorie i podkategorie. Niestety, nie wszystkie szablony mają pokazane, jak rozwija się w nich menu z podkategoriami.

    Poza tym, czy jest możliwe, zrobić takie menu w każdym z szablonów w nietrudny sposób?

    [​IMG]
     
  2. JakubW

    JakubW eCommerce Team home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    124
    Docenione treści:
    13
    @lokiec14 szablony dostępne w sklepie ze stylami graficznymi są przygotowane przez zewnętrzne agencje i są już "gotowe" w sensie, że żadnych w nich zmian nie będzie już wprowadzanych. Jeśli chciałbyś kupić któryś z szablonów i dodatkowo go zmodyfikować po swoją wizję - możesz w tym celu skontaktować się z naszym partnerem, firmą gabiec.pl, która specjalizuje się w takich tematach.
    A jeśli mi podasz jeszcze nazwę szablonu, na którym chciałbyś zobaczyć jak się rozwija menu kategoriami - zobaczę co się da zrobić :)
     
  3. lokiec14

    lokiec14 Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    To dzisiaj zerknę raz jeszcze na szablony. Dopytam jednak o menu kurtynowe - jest jakiś gotowy wzór takiego menu? Ze względu na rezygnację z opcji wariantów na rzecz dobrego skategoryzowania produktów, menu kurtynowe jest u mnie koniecznością.
     
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @lokiec14, najlepszym i najszybszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z agencją zajmującą się projektowaniem szablonów graficznych.
     
  5. lokiec14

    lokiec14 Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
  6. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @lokiec14 menu kurtynowe można dodać do każdego szablonu, niestety nie posiadamy żadnego gotowego szablonu.
     

Poleć forum znajomym