1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

RWD szerokość strony

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika pavali, 1 Lipiec 2015.

  1. pavali

    pavali Pomocnik

    Wiadomości:
    116
    Docenione treści:
    7
    Dosc banalne pytanie, ale nie moge akurat w tym szablonie odnalezc takiej opcji chce zmienić szerokość strony bo wydaję sie wszystko jednak za wielkie oraz chce zmniejszyc czarny pasek u góry strony z zawartoscią zaloguj , zarejestruj się, bo także jest za szeroki.
    Czy macie gdzieś podane kody CSS żeby samemu zmieniać wyglad itp ?
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Odwiedziłem projekt Twojego sklepu i moim zdaniem wszystko wygląda dobrze. Myślę, że brakuje trochę zawartości (np. na stronie głównej, produktów, zdjęć, treści), dlatego wszystko wydaje Ci się za wielkie. Szerokość strony oraz czarnego paska jest skonstruowana w taki sposób, ponieważ jest to strona RWD (responsywna). Często widziałem podobne projekty stron (nie tylko sklepów), dostosowanych do ekranów wielu urządzeń, które były zbudowane w podobny sposób.

    Zmiana szerokości strony WWW w przypadku responsywnych szablonów, może wiązać się z koniecznością zmiany wielu wartości w CSS. Bez szczegółowej analizy obecnego stanu CSS w sklepie, przygotowanie odpowiedniego kodu w celu modyfikacji jest prawie niemożliwe. Jeśli jednak będziesz chciał wprowadzić wspomniane przez siebie zmiany, sugerowałbym skorzystać z pomocy specjalistów, np. agencji graficznych. home.pl współpracuje z agencjami interaktywnymi (https://home.pl/sklepy-internetowe/grafika): Flexcommerce oraz Gabiec.

    Staramy się pomagać użytkownikom naszych sklepów, publikując na forum gotowe kody CSS do mniejszych zmian. Może ktoś z naszego forum będzie w stanie Ci pomóc.
     
  3. pavali

    pavali Pomocnik

    Wiadomości:
    116
    Docenione treści:
    7
    No dobrze, sklep jest w trakcie przygotowania, wiec malo ma zawartosci, dziekuje za odpowiedz :)
     

Poleć forum znajomym