1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA sortowanie wg daty dodania w kategorii

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika PapaZuluAT, 7 Sierpień 2016.

  1. PapaZuluAT

    PapaZuluAT Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    3
    Myślę, że przydałaby się możliwość sortowania towarów w kategorii również po dacie dodania (obecnie można sortować wg ceny i nazwy). Umożliwiłoby by to klientom wyszukiwanie nowości nie tylko globalnie, ale również kategorii. Taka możliwość byłaby szczególnie przydatna dla sklepów, które mają szeroką ofertę, czyli takich jak mój.
    Proszę o przekazanie tej sugestii komu trzeba :)

    pozdrawiam
    Wojciech
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @PapaZuluAT wysłałem zapytanie do specjalistów od sklepu internetowego Click Shop. Proszę o cierpliwość, gdy uzyskam informacje zwrotne na temat Twojej sugestii, dam znać tutaj na forum. Numer wysłanego zgłoszenia z Twoją sugestią to: FEEDBACK-718.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @PapaZuluAT otrzymałem potwierdzenie od kierownika produktu, że Twoja sugestia została przekazana do zespołu, który zajmuje się rozwojem sklepu internetowego Click Shop. Niestety nie mogę podać żadnych potencjalnych terminów wdrożenia, z uwagi na kolejkę innych zgłoszeń. Proszę śledź nasze komunikaty o aktualizacji sklepu: https://pomoc.home.pl/section/komunikaty/
     

Poleć forum znajomym