1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Stan dostępności a termin wysyłki - informacja o ilości produktów

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika adwlodar, 23 Listopad 2015.

  1. Witam,
    ja tylko dodam (bo temat dot. dostępności), że fajną opcją byłoby połączenie stanu dostępności produktu z terminem wysyłki tzn.: jeśli automatyczne i stan magazynowy > 0, to termin wysyłki 24h. Oczywiście nie chodzi mi o połączenie tego na stałe, ale np. dodanie opcji "automatyczne" do terminu wysyłki. Dzisiaj, jeśli się nie mylę, jedyne rozwiązanie tego to API.

    Pozdrawiam serdecznie!
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Witam, po konsultacjach ze specjalistami od sklepu internetowego wywnioskowaliśmy, że "nie ma" wspólnego mianownika dla terminu wysyłki i stanu magazynowego. Duża ilość na stanie wcale nie implikuje szybkiej wysyłki i vice versa. Niestety, ale otrzymałem potwierdzenie, że dodanie opcji "automatyczne" do terminu wysyłki nie będzie możliwe. Nie mamy również planów nad wprowadzeniem takiej funkcji w przyszłości.
     

Poleć forum znajomym