1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Stary panel vs nowy a dodanie subdomeny

Dyskusja w 'Migracja usług między panelami, cesja transfer' rozpoczęta przez użytkownika zHp, 17 Październik 2018.

1. zHp

zHp Zaglądacz

Docenione treści:
    0
    Chciałem przypisać subdomenę do innego konta, ale za każdym razem otrzymywałem błąd. Na infolinii nikt nie był mi w stanie pomóc i miałem wysłać zgłoszenie. Dostałem odp.:
    Uprzejmie informuję, iż nie ma możliwości przypisać subdomeny do usługi hostingowej w nowym panelu home.pl, w sytuacji gdy domena jest w starym panelu home.pl. Aby móc powiązać subdomenę z usługą hostingową w nowym panelu home.pl wszystkie usługi musiałyby zostać przeniesione do nowego panelu home.pl

Na infolinii poinformowano mnie, że nie wiadomo kiedy zostanę przeniesiony na nowy panel ponieważ mam hosting dedykowany. Mam czekać do nie wiadomo kiedy na przenosiny ? Czy może jednak jest inny sposób na rozwiązanie problemu ?

2. Grzesiek

Grzesiek BOK home.pl home.pl Administrator forum

Docenione treści:
    315
    Faktycznie, hosting dedykowany może przedłużyć w czasie cały proces migracji lub spowodować jego rozbicie na kilka etapów. Na ten moment zasady konfiguracji domen przewidują podłączenie ich z nowego do starego ale nie odwrotnie.Wystawiam zgłoszenie w tym temacie, spróbuję dowiedzieć się coś więcej.
    1. ONEMIGR-2054

Poleć forum znajomym