1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

BŁĄD Statystyki - połączenie nie jest bezpieczne

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 25 Czerwiec 2017.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Klikam sobie na statystyki serwera. Jeszcze mi się nie wygenerowały, więc w jednym okienku mam odliczanie a w drugim mam komunikat:

    Połączenie nie jest bezpieczne
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    2) to samo mam przy WebFTP
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziękuję za informacje. Informacje o wskazanych błędach zostały przekazanego do naszego zespołu (numer zgłoszenia: QABETA-383).
    [​IMG]
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK czy możesz podesłać mi nazwę serwera na PW, w ramach którego wyświetlany jest komunikat błędu o niezabezpieczonym połączeniu? Musimy zweryfikować jedną rzecz.
     
  5. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Błąd z niezabezpieczonym połączeniem występuje między innymi, gdy na wybranym serwerze nie jest zainstalowany certyfikat wildcard dla *.home.pl. Z tego powodu chciałem sprawdzić u administratorów czy na podanym serwerze jest zainstalowany odpowiedni certyfikat SSL. Nie jest to sytuacja globalna, lecz może występować jednostkowo przy pojedynczych serwerach.

    W sytuacji podanej przez użytkownika @TheL - na podanym serwerze został doinstalowany brakujący certyfikat.
     

Poleć forum znajomym