1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Stopka strony

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika Jacek 123, 1 Maj 2017.

 1. Jacek 123

  Jacek 123 Zaglądacz

  Wiadomości:
  11
  Docenione treści:
  0
  Dzień dobry.
  Dotyczy strony olender.org.
  Chciałbym usuną lub ukryć pole stopka strony.
  Dane profilowe mam w rzędzie pod nazwami podstron a więc stopka jest wg. mnie nie potrzebnym powtarzaniem danych profilowych. Czy można to zrobić i jak ? a jeżeli nie to może można to pole zminimalizować
   
 2. Adam

  Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  262
  Docenione treści:
  73
  @Jacek 123

  Ukrywanie danych w stopce lub nawet samej stopki nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jej obecność, w jakiejkolwiek formie, jest w zasadzie podstawą jeśli chodzi o element pozycjonowania w Google. Algorytmy Google lubią, jeżeli na stronie WWW znajdują się jakieś stałe elementy, które nie będą modyfikowane w dłuższej perspektywie - a właśnie takim elementem jest stopka. Kreator Click Web pobiera informacje do stopki z zakładki Profilu strony WWW w edytorze, ale jej usunięcie nie zawsze będzie możliwe - zależy to od wybranego szablonu.

  Ja bym jednak na Twoim miejscu nie brał opcji usunięcia stopki pod uwagę bo to zadziała na Twoją niekorzyść :) Pamiętaj, że zdublowanie informacji działa wymiernie - klient łatwiej zapamięta namiary na Twoją firmę.
   
 3. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 603
  Docenione treści:
  330
  @Jacek 123 przypomniała mi się Twoja strona, kiedyś pisałem nawet PW do Ciebie w tej sprawie. W mojej ocenie zmiany które wprowadzasz idą nie w tym kierunku co trzeba i będę szczery - jeśli chcesz mieć stronę zrobioną pod siebie, np. tak jak piszesz bez stopki, ok, zróbmy to, ale jeśli chcesz aby ta strona działała w sieci, pozycjonowała się, indeksowała prawidłowo a przede wszystkim była wizytówką jakiej oczekują klienci - zaufaj szablonom i dostosuj treść do szablonu a nie szablon do treści.
   

Poleć forum znajomym