1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Strefa Dostaw

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika kakarotto, 17 Luty 2018.

  1. kakarotto

    kakarotto Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    2
    Witam
    Mam pytanie odnośnie strefy dostaw.
    Ponieważ moim językiem podstawowym jest język Polski ale kraj domyślny to Wielka Brytania. Wysyłam produkty również do innych krajów Europejskich jednak w koszyku dalej widnieje kraj domyślny jako Polska ( po usunięciu Polski kraj domyślny jest pierwszy z listy )
    Pytanie jak ustawić aby krajem domyślnym do wysyłki była Wielka Brytania
    mój sklep to www.drogerialimonka.uk

    Krzysiek

    upload_2018-2-17_15-27-48.png
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @kakarotto system wyświetla tutaj alfabetycznie kraje jakie ustawisz jest na to sposób, ale wiąże się z edycją zaawansowaną, która nie jest wspierana przy aktualizacjach.
    Rozwiązaniem na to jest dodanie dodatkowego warunku, który sprawdza, czy w danej strefie dostaw jest wskazany przez Ciebie kraj i oznacza w systemie jako zaznaczone.

    Kod:
     {if $k == 77}
      <option value="{$k|escape}"selected="selected">{$c|escape}</option>
     {else}
      
    Wstawiamy to w 111 linii pliku basket/index.tpl

    Jeżeli nie czujesz się na siłach, aby to sam zrobić napisz do nas wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio do mnie, możemy wykonać dla Ciebie taką operację odpłatnie.
     
  3. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Ustawiam wątek jako rozwiązany.
     

Poleć forum znajomym