1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Strona WordPress ma bardzo niski TTFB

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika TomekLC, 19 Listopad 2018.

1. TomekLC

TomekLC Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Moja strona znajdująca się pod adresem prostapaczka.pl czasem ładuje się zdecydowanie poniżej sekundy, a czasem grubo ponad dziesięć sekund. Od kilku dni nie mogę dojść o co chodzi. Na page speed insight strona ma wynik 100. Strona waży około 800 kilo, włączony cache, testy webspeed pokazują czas ładowania na poziomie 0.312 s. Reszta to TTFB. Spróbowałem przenieść stronę na inny serwer - przetestowałem Linuxpl, Hitme, Vipserv i wszędzie strona ładuje się błyskawicznie. Niestety w home nawet kilkanaście sekund.

Pomyślałem, że może serwer źle reaguje na szablon lub jakąś wtyczkę, więc założyłem subdomenę test.prostapaczka.pl i tam wgrałem czystą wersję WordPressa. Pierwsze wejście na ten adres - 8 sekund (jeszcze przed zainstalowaniem WP!). Po zainstalowaniu WP z domyślnym motywem bez jednej nawet wtyczki nadal wahania od 1 do kilkunastu sekund.

Macie jakiś pomysł?

2. Grzesiek

Grzesiek Centrum Pomocy/BOK home.pl Administrator forum

Docenione treści:
    316
    @TomekLC mam jedną propozycję, możesz zgłosić się, np. telefonicznie do BOK i poprosić o bieżącą weryfikację. Jeśli zaobserwujesz problem, dzwoń. Zobaczymy co dzieje się w danym momencie z hostingiem. Ustalimy co jest przyczyną.

Poleć forum znajomym