1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Strona WWW przygotowana samodzielnie - nieprawidłowe czcionki

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika Piotrbinek, 21 Kwiecień 2016.

  1. Piotrbinek

    Piotrbinek Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam otóż mam następujący program gdyż potrzebuje wrzucić pliki mojej przygotowanej strony na moją domene.
    " -Strona główna
    -Podstrona 1
    -Podstrona 2
    -Podstrona 3
    -Podstrona 4
    -Podstrona 5
    -Podstrona 6
    -Podstrona 7
    -Podstrona 8 "
    Ostatnio wrzuciłem stronę główną, czyli index.html przez program Total Commander ale strona nie wyglądała tak jak stworzona prze ze mnie. Wszystkie czcionki zmieniły się na jakieś inne, ale czytelne lecz nie te które zastosowałem w swoim kreatorze.
    Proszę o pomoc, i jak dobrze wrzucić pliki strony aby były prawidłowo wyświetlane.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Najprawdopodobniej w plikach strony wygenerowanej przez kreator zostały błędnie zadeklarowane czcionki i dlatego błędnie się one wyświetlają na Twojej stronie WWW. Aby napisać coś więcej musielibyśmy zobaczyć co się kryje w plikach wygenerowanych przez kreator, np. strona główna index.html.

    Bez jakiejkolwiek zawartości ciężko nam na forum będzie cokolwiek więcej napisać.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Piotrbinek podaj adres strony WWW, zobaczymy co tam ciekawego w źródle widać.
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    po pierwsze, czy generator nie wygenerował dodatkowych plików typu .css .less ? czy nie jest tak, że czcionki zadeklarowane są z pełną lokalną ścieżką? Wszystkie pliki wyeksportowanie przez kreator muszą się znajdować na serwerze w dokładnie takiej samej strukturze katalogów.
    Jakiego kreatora używasz?
     
  5. gielo2

    gielo2 Zaawansowany

    Wiadomości:
    164
    Docenione treści:
    22
    Może uzyłeś niestandardowej czcionki, której brak na twoim serwerze i wyświetlana jest domyślna. Musisz wrzucić czcionki np. w katalog /czcionki i zadeklarować je lub ją na swojej stronie gdzie ona się znajduje np. w pliku z css

    @font-face {
    font-family:"Scada"; src:url(czcionka/Scada.ttf);
    }

    lub podobnie. Scada to krój czcionki, użyj swojej.
     

Poleć forum znajomym