1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Subdomena nie działa (clientHold przy domenach globalnych)

Dyskusja w 'Domeny' rozpoczęta przez użytkownika hubgro, 13 Listopad 2016.

  1. hubgro

    hubgro Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry,

    Wykupiłem jakiś czas temu domenę i usługę business cloud, założyłem subdomenę zgodnie z instrukacjami pomocy.home.pl i udało mi się opublikować szkicową wersję strony. Po około dwóch tygodniach strona się nie wyświetla, a przeglądarka chrome pokazuje błąd: akrm.hubertgromny.com’s server DNS address could not be found.

    załączam screenshot.
     

    Załączone pliki:

  2. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Sytuacja jak tutaj:
     
  3. hubgro

    hubgro Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    sprawdzałem maila - nie dostałem żadnej wiadomości od home.pl
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @hubgro sprawdziłem Twoje konto i jest tak jak napisał @casar. Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta i przekaż konsultantowi informacje, że Twoja domena globalna została zablokowana, ponieważ nie potwierdziłeś wiadomości e-mail wysłanej na adres e-mail domeny. Zasugeruj konsultantowi, że najprawdopodobniej podałeś błędny adres e-mail (brakuję jednej litery na końcu adresu e-mail).

    Podsumowując, zgłoś się do nas, aby po autoryzacji klienta nadać poprawny adres e-mail kontaktowy oraz, aby konsultant ponowił wysyłkę tej wiadomości e-mail, która wcześniej była wysyłana na niepoprawny adres e-mail.

    Jak już otrzymasz wiadomość e-mail, kliknij link potwierdzający, który znajduje się w treści wiadomości. Po kliknięciu na link, domena zostanie odblokowana. (więcej informacji tutaj: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/p...ych-adresow-e-maili-przy-domenach-globalnych/)
     

Poleć forum znajomym