1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Subiekt GT > Click Studio> Click shop integracja

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika stachurski12, 14 Listopad 2016.

  1. stachurski12

    stachurski12 Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    2
    Witam

    Korzystam z takiego schematu połączenia magazyn-aplikacja-sklep

    Subiekt GT > Click Studio > Click Shop

    Mam wiele produktów na Subiekcie ze stanem zerowym których juz nigdy nie będę miał na magazynie (np rocznik 2014, 2015), jednak wiadomo jak robię integrację Subiekt - Click Studio - Click shop , do panelu sklepu dodają mi się towary ze stanem magazynowym '0'
    W międzyczasie pozycje te dodają się automatycznie poprzez XML do Ceneo - tych towarów nie będe przecież integrował do wyświetlania na Ceneo ponieważ ich nie mam :)

    Czy widzi ktoś jakieś rozwiązanie, jak raz na zawsze "usunąć' nieistniejące juz produkty ?
    Z panelu Subiekta niestety nie ma takiej możliwośći
    Więć może Click studio bądz Click shop- czy da się znalezc taki filtr, aby Click Shop pobierał z aplikacji TYLKO produkty o stanie magazynowym 1 lub więcej, a te zerowe omijał z daleka ?

    Pozdrawiam
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Zastanawiam się jednak, piszesz że masz w Subiekcie produkty ze stanem 0, stare. Dlaczego ich po prostu nie usuniesz z Subiekta? W drugim kroku trzeba będzie je ręcznie skasować ze sklepu bo Click Studio nie wykonuje polecenia Usuń. Jeśli chodzi o produkty niewidoczne dla Ceneo (ale np. nadal widoczne w panelu sklepu) to wystarczy takie produkty ustawić jako nieaktywne. Ceneo nie będzie widziało ich, nie będą przekazywane w XML.

    Cytuję co otrzymałem:

    1. odznacz w subiekcie
    2. wchodzisz do asortyment, filtrujesz po nieaktywnych, następnie wyswietlasz je wszystkie na jednej stronie, zaznaczasz checkboxem i kasujesz.

    w subiekcie jest kilka magazynów, jeden z nich tworzy się dla integracji ze sklepem i to w nim możesz odznaczyć produkty aby sklep ich nie pobierał, dokładnie Click studio lub możesz zupełnie je usunąć z takiego wydzielonego magazynu

    FEEDBACK-954
     
    Ostatnia modyfikacja: 15 Listopad 2016

Poleć forum znajomym