1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE System integracyjny

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Adriano, 28 Listopad 2018.

 1. Adriano

  Adriano Spryciarz

  Wiadomości:
  45
  Docenione treści:
  5
  Witam,

  chciałbym prosić o poradę i opinie bardziej doświadczonych.
  Szukam rozwiązania (systemu/aplikacji) która usprawni proces sprzedaży, wymagania według mnie nie są zbyt wyszukane ale może się mylę. Oto czego potrzebuję :
  1.Systemu/aplikacji która obsłuży co najmniej jeden sklep i jedno konto allegro (mile widziana możliwość dalszej rozbudowy o kolejne sklepy/konta), obsługa miałaby obejmować :
  a) pobieranie zamówień z w/w kont sklepów
  b) możliwość dodawania własnych zamówień
  c) pełną edycję zamówień (towar/kontrahent/ilości itd.) wraz z historią kto/kiedy
  d) obsługa stanów magazynowych nie jest wymagana (wynika to ze specyfikacji oferowanych produktów)

  2.Integracja z :
  a) subiekt GT - możliwość wystawiania paragonów/fv bezpośrednio z systemu/aplikacji w cenie widniejącej w tymże systemie (ceny mogą być różne w zależności od kanału sprzedaży/progów rabatowych) oczywiście po wcześniejszym "sparowaniem" produktu ze sklepu/allegro z indeksem towarowym w subiekcie, wystawienie dokumentu sprzedaży ma wywołać skutek magazynowy.
  b) przewoźnikami - kurier inpost, paczkomaty + ewentualnie inne firmy kurierskie bądź też furgonetka.pl (możliwość zamówienia przesyłki, wydrukowania etykiety bezpośrednio z systemu/aplikacji oraz wysłanie numeru przesyłki do klienta w powiadomieniu email)

  Generalnie chciałbym aby osoba odpowiedzialna za fakturowanie miała maksymalnie uproszczoną pracę, cała robota ma być wykonywana przez klienta w momencie złożenia zamówienia, czyli uzupełnienie niezbędnych danych do fakturowania, wybór towaru, wybór przewoźnika. Po realizacji zamówienia (kompletacji) z poziomu systemu/aplikacji osoba odpowiedzialna kilkoma kliknięciami wydrukuje fv/paragon, zamówi kuriera, wydrukuje dokumenty przewozowe oraz nada odpowiedni status zamówieniu co będzie związane z powiadomieniem email wraz z numerem przesyłki.

  Zdaje sobie sprawę że może nie być uniwersalnego oprogramowania (choć może się mylę) tylko trzeba będzie coś szyć na miarę lub wykonać pewne modyfikacje w standardowej wersji.

  Bardzo proszę o opinię/komentarz osób które mają tego typu rozwiązania i mogą podzielić się zaletami/wadami, oraz wskazanie tego typu aplikacji lub firm zajmujących się takim rozwiązaniami, ale chciałbym aby było to poparte jakimś doświadczeniem.

  Z góry dziękuję.
   
 2. papux

  papux Laureat

  Wiadomości:
  401
  Docenione treści:
  114
  Nie widzę tu nic innego jak baselinker z włączoną wtyczką subiekta. Wszystko w jednym a nawet więcej.
   
  LukaszC lubi to.
 3. Adriano

  Adriano Spryciarz

  Wiadomości:
  45
  Docenione treści:
  5
  Dzięki za informację, muszę się zgłębić w to rozwiązanie, widzę że w razie czego jest możliwość indywidualnych modyfikacji co może być przydatne przy mojej specyfikacji sprzedaży.
  Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś doświadczenia związane z baselinkerem proszę o komentarz.
   

Poleć forum znajomym