1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Szablony e-mail do klientów

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika wima, 27 Luty 2017.

  1. wima

    wima Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    1
    Czy jest możliwość wyboru e-maila wysyłanego do klienta?

    Mianowicie klient rejestruje się w sklepie.Nie dokonuje zakupu, ale ja chciałbym go skłonić do tego poprzez wysłanie e-maila. Chciałbym mieć możliwość stworzenia kilku szablonów
    np jeden z kuponem na darmową wysyłkę drugi z rabatem różne treści i cele.
    W zakładce KLIENCI -EDYTUJ- WYŚLIJ E-MAIL mogę wysłać tylko treść z szablonu "Zapytanie ze sklepu" wiem że mogę ją edytować ale chciałbym mieć możliwość wyboru szablonu jaki chce wysłać do klienta. Jest taka możliwość?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Z poziomu karty klienta w panelu, możesz przesłać krótką wiadomość do klienta.
    Oprócz tego w sekcji Zawartość znajdziesz szablony automatycznych wiadomości. Można też dodawać własne wiadomości automatyczne i programować je kiedy mają być wysyłane. Ostatnim krokiem jest korzystanie z funkcji Marketing i przesyłanie Newslettera lub innej korespondencji mailowej. Tu możesz wybierać grupy klientów do których ma to zostać przesłane. Ostatnim krokiem będzie eksport bazy klientów do csv i wysyłka wiadomości zewnętrzną aplikacją/systemem.
     

Poleć forum znajomym