1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Szukaj w sklepie...

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika lukbal, 23 Październik 2018.

  1. lukbal

    lukbal Wyjadacz

    Wiadomości:
    90
    Docenione treści:
    2
    Witam,

    Mam prośbę o pomoc w kontekście wyszukiwania w sklepie.
    Na pasku menu mam lupę po kliknięciu na którą otwiera się wielkie pole tekstowe "Szukaj w sklepie...". Oczywiście wyszukiwanie działa, ale samo miejsce do wpisania wyszukiwanej frazy wygląda strasznie. Dodam, że na małych rozdzielczościach (np. telefon) po kliknięciu w ikonę lupy nic się nie dzieje - nie ma możliwości wyszukiwania.

    Czy ktoś rozwiązał już podobny problem?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @LukaszC @PrzemekK niewykluczone że wprowadzona jest jakaś zmiana w skórce która powoduje problem z działaniem wyszukiwarki a dokładnie obsługą pola tekstowego. CHłopaki, czy możecie pomóc?

    @lukasz.balkowiec jaki adres sklepu?
     
  3. lukbal

    lukbal Wyjadacz

    Wiadomości:
    90
    Docenione treści:
    2
  4. lukbal

    lukbal Wyjadacz

    Wiadomości:
    90
    Docenione treści:
    2
    Cześć Panowie, czy coś wiadomo w tym temacie?
     
  5. lukbal

    lukbal Wyjadacz

    Wiadomości:
    90
    Docenione treści:
    2
    Panowie @Grzesiek @LukaszC @PrzemekK - gdzie mógłbym drążyć dalej ten temat, bo w obecnej formie wyszukiwanie jest bezużyteczne?
     
  6. lukbal

    lukbal Wyjadacz

    Wiadomości:
    90
    Docenione treści:
    2
    Podbijam temat, bo już mocno długo czekam na odpowiedź a 3.11 odpalam produkcyjnie sklep więc zależałoby mi żeby działo wszystko dobrze.
     
  7. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @lukasz.balkowiec posiadasz profesjonalny styl graficzny, który wprowadza inny wygląd okna wyszukiwarki. Możesz spróbować zmienić tło tej wyszukiwarki przy pomocy własnego stylu CSS:

    Kod:
    .rwd.wrap header.row .logo-bar.container .search-form::before {
        background: kod koloru;
    }
     

Poleć forum znajomym