1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Tekst w "Promocje" i "Nowości"

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika www.regałka.pl, 18 Listopad 2016.

  1. www.regałka.pl

    www.regałka.pl Wyjadacz

    Wiadomości:
    91
    Docenione treści:
    4
    Hej,

    Chciałbym w zakładkach promocje i nowości nad listą produktów dodać parę zdań tekstu.
    Jak to zrobić? Nigdzie nie mogę znaleźć pola gdzie mógłbym tam wkleić tekst, tak jak mam to zrobione w przypadku kategori produktów jakie mam na belce.

    Ktoś ma jakiś pomysł?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Przekazałem to pytanie do opiekunów produktu. Nowości i Promocje nie mają własnych .tpl, zapewnie jest to karta listy produktów lub filtra, dlatego trzeba by szukać miejsca w .tpl.

    @gabiec.pl może mieliście z tym do czynienia i podpowiecie coś zanim Paweł czy Przemek odpowiedzą?
     
  3. gabiec.pl

    gabiec.pl Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    32
    Witam
    Wystarczy wykorzystać gotowy skrypt szablonu. W pliku tpl: product/list.tpl wkleić poniższy kod w miejscu gdzie ma pokazać się opis nowości lub promocji
    HTML:
     {if $body_class|strstr:"product_new" && $category_name|escape == ''}
                               tresć o nowościach
                                {elseif $body_class|strstr:"product_promo" && $category_name|escape == ''}
                                treść o promocjach
                                {/if}
     
    Mariusz lubi to.
  4. gabiec.pl

    gabiec.pl Spryciarz

    Wiadomości:
    48
    Docenione treści:
    32
    W edycji zaawansowanej skórki ma pan pliki do edycji ;-)
     

Poleć forum znajomym