1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Tło podstrony + pozycja górnego menu

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika alle-instalacje.pl, 26 Luty 2016.

  1. alle-instalacje.pl

    alle-instalacje.pl Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Witam, bardzo byłbym wdzięczny za pomoc w poniższych problemach:

    Potrzebuję zmienić tło na podstronie, domyślnym tłem jest to ustawione w style -> tło
    niestety z opcji samego kreatora jest to niemożliwe

    Drugim problemem jest położenie górnego menu
    z pozycji opcji kreatora ustawiłem pozycję do prawej krawędzi, lecz ma to mizerny efekt

    strona dostępna tymczasowo pod adresem: www.clickweb1683976.home.pl

    Prosiłbym o pomoc
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Prosiłbym jednak o doprecyzowanie, które tło, bo teraz widzę że tłem jest obraz z chmurami.

    Co do przesunięcia nawigacji, w Zbadaj element w Chrome dodałem i zmodyfikowałem takie coś:


    Kod:
    <style>div.widget .extendednavigation ul.align-right, div.widget .navigation ul.align-right {
        float: right;
        text-align: right;
        width: 700px;
        margin-right: -100px;
    </style>
    }
    Click Web --> Preferencje podstrony

    [​IMG]

    --> Skrypty nagłówka --> Skrypty dla całej strony. Jeśli nie dla całej strony, spróbuj w podstronę. Powinno się udać.
     
  3. alle-instalacje.pl

    alle-instalacje.pl Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Bardzo dziękuję za pomoc w sprawie tego menu.

    W sprawie tego tła chodzi o to, że z pozycji kreatora można ustawić tylko jedno tło dla strony głównej i wszystkich ich podstron

    Bardzo bym prosił o pomocy w tym, żeby na stronie głównej było faktycznie tło z chmurkami, lecz na innych podstronach w przyszłości stworzonych przeze mnie ( przykładowo podstrona kotły C.O podpięta pod obrazkiem kotła na stronie głównej ) było tło związane z kotłami czyli generalnie inne niż ustawione to w kreatorze

    bo w tej chwili tło, które jest ustawione w kreatorze jest domyślne dla wszystkich stron obednych i w przyszłości stworzonych i nie da się tego rozgraniczyć

    a chodzi o to żeby każda strona miała swoje indywidualne tło

    z góry dziękuję za pomoc

    Pozdrawiam
    Paweł Maciejewski
     

Poleć forum znajomym