1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA ulepszenia przy nastepnej aktualizacji = szczesliwszy klient (MY) = wiecej $$$ dla home.pl

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika e-swiece, 27 Kwiecień 2017.

  1. e-swiece

    e-swiece Nowicjusz

    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    2
    Witam,
    Nie bardzo wiem gdzie więc tutaj chce napisać propozycje do zmian w następnej aktualizacji, co sprawi że my bedziemy szcęśliwsi a zadowoleni do u was zostaniemy na kolejny rok ;)

    1. dodanie w zakładce zamówień, w filtrze SZUKAJ nowego wyszukiwania po NICKU z allegro. Skoro jest opcja szukaj po ID aukcji to MUSI być po nicku
    2. przy łączeniu zamówień, proszę sprawić by login klienta z allegro NIE ZNIKAŁ
    3. byłoby fantastycznie gdyby można było przez panel tworzyć przesyłki allegro inpost

    na wstępie to tyle :) niech się inni "dodadzą". Milutkiego dnia życzę
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziękuję za przesłanie sugestii, informacje te zostały przekazane do kierownika produktu w zgłoszeniu: FEEDBACK-1117. Odniosę się do treści sugestii, gdy otrzymam odpowiednie informacje. Na wstępie mogę tylko napisać, że nie mogę zagwarantować wprowadzenia tych sugestii przy najbliższej aktualizacji.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Otrzymałem informacje zwrotne, które podaję poniżej:

    AD1. Trafna sugestia. Przekazana została do architektów pracujących nad rozwojem sklepu Click Shop.
    AD2. Odpowiednia poprawka również została przekazana przez kierownika produktu do architektów.
    AD3. Sugestia nr 3 została odrzucona i nie zostanie wprowadzona w najbliższym czasie.
     
  4. e-swiece

    e-swiece Nowicjusz

    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    2
    Witam Pani Mariuszu....
    Minęło ponad pół roku i nic w temacie jak wyżej, mimo że "trafne sugestie" - długie L4 architektów?
    A tak na poważnie co w tym temacie? utrudnia nam to prace, a ale was przecie to tylko poprawka API
    Podsumuje, bo w przeciągu roku znalazło sie jeszcze coś zwiazane z API allegro, co napewno można w jednej aktualizacji puścić:
    1. dodanie w zakładce zamówień, w filtrze SZUKAJ nowego wyszukiwania po NICKU z allegro. Skoro jest opcja szukaj po ID aukcji to MUSI być po nicku
    2. przy łączeniu zamówień, proszę sprawić by login klienta z allegro NIE ZNIKAŁ
    3. po złączeniu zamówień kiedy klient allegro wybrał paczkomat jako dostawę tez jest błąd - znika paczkomat docelowy przy próbie tworzenia przesylki.

    I tak na marginesie - jeśli mam kilka kont allegro, dlaczego nie da sie wprowadzic to do clickshopa? chyba powinniscie sie zastanowic nad możliwościa by jeden sklep intenrteowy mial jednak mozliwosc dodania klilku kont firmowych na allegro!
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    FEEDBACK-1338 jeśli chodzi o to o co "uzupełniłeś" temat, dodałem to w nowym zgłoszeniu. Jeśli chodzi przypomnienie się w temacie, to... przypomniałem się kierownikowi produktu aby sprawdzić czy zgłoszenia zostały przyjęte i są realizowane po stronie autorów oprogramowania.
     

Poleć forum znajomym