1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Ustawienie przycisków na karcie produktu

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika wima, 12 Styczeń 2019.

  1. wima

    wima Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    1
    Witam Panowie gdzie mogę dodać przycisk na stronie produktu. Chodzi mi o to że mam po wejściu w produkt zakładki opis opinie o produkcie i obok chciałbym wstawić koszt wysyłki i inne przyciski
     

    Załączone pliki:

  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Możesz to zrobić poprzez zakupienie aplikacji "Dodatkowe zakładki". Aplikacja kosztuje 75,00 zł/netto na 3 miesiące.
     
    wima lubi to.
  3. wima

    wima Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    1
    I właśnie o to chodziło zainstalowałem dziękuję zamykamy temat
     
  4. kolukas

    kolukas Spryciarz

    Wiadomości:
    46
    Docenione treści:
    11
    Korzystamy w sklepie z aplikacji "Dodatkowe zakładki". Sprawdza się całkiem dobrze. Ostatnio udało mi się wprowadzić w niej kilka zmian wizualnych w CSS. W tym przyklejanie paska z zakładką do góry strony. I tu pojawia się moje pytanie czy zna ktoś może sposób na to żeby kliknięcie w zakładkę powodowało jej otwarcie od początku. Chodzi o to, że jeśli przewijam długi opis i kliknę na np. zakładkę "Dane techniczne" to strona otwiera się na tej samej wysokości i wyświetla dane techniczne od np. połowy. A zależy mi na automatycznym otwarciu od początku.

    Pisałem w tej kwestii do autora zakładki, ale otrzymałem odpowiedź, że nie mogą wprowadzić takiej modyfikacji :( Może ma ktoś jakieś pomysły. Przykład strony produktowej z zakładkami tutaj: https://www.trigar.pl/garmin-fenix6s-sapphire-rozowe-zloto
     

Poleć forum znajomym