1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE usunięcie pliku graficznego

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika MateuszŁ, 12 Marzec 2018.

  1. MateuszŁ

    MateuszŁ Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    6
    Witam, mam drobny problem

    Wgrałem za pomocą "managera plików" kilka grafik, ku mojemu zdziwieniu nie mogę ich usunąć - pliki w nazwie zawierają znak + (słownie: plus) np -> "blabla+blabla.png"

    nie potrafię ich teraz usunąć, ani zmodyfikować nazwy, otrzymuję komunikat że plik o nazwie "blabla blabla.png" nie istnieje (czyli zamienia + na pusty znak).

    Wydaje mi się to drobnym błędem silnika
     
  2. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Zgadza się też mam jedną grafikę która nie istnieje a pomimo tego się wyświetla tylko dlatego że zawierała w swojej nazwie %.
    Jest to błąd systemu który ma w swojej bazie nazwę pliku który nie istnieje a z racji tego że zawiera on w swojej nazwię znak wykorzystywany do zmiennych w poleceniach najprawdopodobniej PHP komunikuje bląd usuwania.

    Proponuje nie używać znaków specjalnych w nazwach plików typu Ō∑ꮆī¨^óĻąś∂ń©ķ∆Żżźć√≥≤ĺ%!£&*+ może się to skończyć problemami z ich usunięciem
     
  3. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Zweryfikuję to dokładnie może uda się coś tutaj poprawić :)
     
    MateuszŁ lubi to.
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    Przekazałem sugestię do działu rozwoju aplikacji. Zgłoszenie jest pod numerem ECOM-1209
     
    MateuszŁ lubi to.

Poleć forum znajomym