1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Usunięcie z atrybuty "Dostępności"

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika PomDrH, 28 Marzec 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. PomDrH

    PomDrH Stały bywalec

    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    3
    Witam,
    Mam taki problem w oknie produktu są dostępne wiersze: dostępność, wysyłka itp. W kolumnie "Dostępność:" zastosowałem wykorzystanie pliku graficznego zamiast zwykłego tekstu do opisu statusu produktu na stanie. W samym produkcie udało mi się usunąć element tekstowy i jest tylko grafika, natomiast w wariantach dalej pojawia się tekst i plik graficzny. Tutaj pojawia się problem, że nie mogę zlokalizować w edycji zaawansowanej wyglądu gdzie mogę usunąć odpowiednia linijkę, która wyświetla tekst w wariantach. Z tego co udało mi się znaleźć w tym przypadku jest bezpośrednio kopiowana nazwa stworzonego statusu z "konfiguracja->asortyment->stany dostępności". Może ktoś wie jak to załatwić, sklep www.carclimat.pl

    strona produktowa: http://www.carclimat.pl/Wentylator-dachowy-finlandia-transporter-24v

    strona wariantu: http://www.carclimat.pl/wentylator-dachowy-a3003-12v-bialy

    Z góry dziękuję za pomoc
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  3. PomDrH

    PomDrH Stały bywalec

    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    3
    Ok. Dziękuję i w takim razie czekam na kolejne odpowiedzi.
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    daj proszę poprawny link do wariantu :)
     
  5. PomDrH

    PomDrH Stały bywalec

    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    3
  6. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Proszę :D
    Kod:
    .row .availability .second {
        display: none;
    }
    
    oj to likwiduje też wysyłkę :)
     
  7. PomDrH

    PomDrH Stały bywalec

    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    3
    Hmm okey, o wpisaniu tego do "własny css" nie pomyślałem. Przetestowałem ten kod i po wstawieniu usuwa także 24H, które znajduje się poniżej :(
     
  8. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    włącz ponownie wyświetlanie podam poprawiony kod :)
     
  9. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    dobra, bez optymalizacji na szybko masz:
    Kod:
    html.js.flexbox.flexboxlegacy.canvas.canvastext.webgl.no-touch.geolocation.postmessage.no-websqldatabase.indexeddb.hashchange.history.draganddrop.websockets.rgba.hsla.multiplebgs.backgroundsize.borderimage.borderradius.boxshadow.textshadow.opacity.cssanimations.csscolumns.cssgradients.no-cssreflections.csstransforms.csstransforms3d.csstransitions.fontface.generatedcontent.video.audio.localstorage.sessionstorage.webworkers.applicationcache.svg.inlinesvg.smil.svgclippaths body#shop_product76.shop_product.shop_product_from_cat_60 div.wrap.rwd div.main.row div.innermain.container div.s-row div.centercol.s-grid-9 div#box_productfull.box.row div.innerbox.product-main-box div.maininfo.row div.f-row div.f-grid-6 div.availability.row div.row div.row.availability span.second {
        display: none;
    }
    
     
    PomDrH lubi to.
  10. PomDrH

    PomDrH Stały bywalec

    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    3
    Kurde długi ten kod ale super sprawdzę go. Btw czasami tak jest, że jak ktoś pokaże palcem to coś samemu może się dobrze zdziała. Takie coś też działa:

    Kod:
    .availability {
            .first {
                font-size: 12px; font-weight:normal;
            }
              .second {
              display: none;
            }
        }
          .delivery {
          .second {
            display: inline;
          }
        }
     
  11. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    a no działa :D mi zależało na czasie więc pokazałem Ci to co najszybciej było znaleźć :) o wiele łatwiej znaleźć odpowiedni kod mając dostęp do panelu :)
     
  12. PomDrH

    PomDrH Stały bywalec

    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    3
    ;) Dzięki wielkie za pomoc i czas (w sumie szybko to rozwiązaliśmy). Rano próbowałem to ogarnąć ale nie pomyślałem, żeby poszukać we "własnym" a grzebałem .tpl'etach :confused:. No nic załatwione wspólnymi siłami.

    Miłego dnia / temat do zamknięcia :D
     
  13. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Ciesze się, że udało mi się jakoś pomóc :)
    Większość rzeczy udaje się zmodyfikować w stylu, chociaż co dziwne, nie wszystko autorzy templatki ostylowali, gdyby tak było to właściwie zaglądać do tpla w większości przypadków nie trzeba by było.
    Również życzę miłego dnia.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym