1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Użytkownicy - rozróżnienie

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 19 Wrzesień 2017.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Witam,

    po zalogowaniu się do panel.beta.home.pl pojawia się Pulpit. Na pulpicie jest box Użytkownicy.
    Zrobiłem sobie 2 użytkowników z tym samym imieniem i nazwiskiem z różnymi emailami i różnymi uprawnieniami. Teraz na liście mam dwóch użytkowników ale nie wiem, który z nich jest adminem a który userem. Może dodać jakąś małą ikonkę / kolor / pogrubienie by można było ich rozróżnić?
    Ułatwi to też szybie zorientowanie się kto jest adminem.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK dziękuję za informacje, przekazałem je do naszego zespołu (numer sprawy: QABETA-956).

    [​IMG]
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Wskazana sytuacja została poprawiona. Po utworzeniu użytkownika i administratora powinno widać już rozróżnienie na liście (napis ADMINISTRATOR wyświetlany przy użytkowniku). Ustawiam temat jako rozwiązany.
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Kiedy będzie wdrożone?
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dostałem informacje, że zmiany nie były wprowadzane, ponieważ od samego początku tak to działało (patrz załącznik). Obok nazwy użytkownika powinna być wyświetlana nazwa uprawnień (ale wyświetlane jest to w sekcji "Użytkownicy"). Mam wrażenie, że Twoja zgłoszenie dotyczyło jednak boxa "Użytkownicy" na pulpicie, proszę o potwierdzenie, jeśli tak to otworzę ponownie zgłoszenie i poproszę o odpowiednie zmiany w tym boxie.

    userzy.png
     
  6. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    a to w takim razie dziękuję za informację.
     

Poleć forum znajomym