1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Video tutorial ochrona Wordpressa

Dyskusja w 'Obsługa i konfiguracja CMS WordPress' rozpoczęta przez użytkownika Jephrey, 1 Październik 2015.

  1. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    ostatnimi czasy pojawilo sie troche informacji odnosnie ochrony Wordpressa fajna sprawa byloby zrobienie jakiegos videotutorialu lub webinarium gdzie moznaby pokazac przyklad konfiguracji wtyczek etc co o tym sadzicie?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Ostatnio prowadziliśmy AMA dot. bezpieczeństwa w sieci... Prowadzone przez Łukasza Daszkiewicza,


    1 września :D Podrzuć kilka pomysłów co mogło by sięw takim tutorialu lub webinarium znaleźć, wbrew pozorom ciężko trafić w gusta, tym bardziej w temacie, na słuch o którym większość odpowiada: mnie to nie dotyczy, moja strona działa, a żółtej kartki z hasłem przyklejonej do monitora nikt nie widzi poza mną :)
     
  3. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    np konfiguracja akismet jakies ewentualne omowienie kwestii backapu we wlasnym zakresie,wskazowki/porady jak szukac objawow zainfekowania wordpressa
    przyklad konfiguracji contact form ogolnie fajnie jakby pojawil sie cykl webinariow odnosnie wordpressa po totalnie same podstawy typu instalacja wordpressa
    tak wiem jest instalator i mozna sobie wyklikac ale chodzi o to aby pokazac jak to zrobic we wlasnym zakresie
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    W chwili wdrożenia nowej usługi, będzie dostępna dla niej także dokumentacja. Jeden z artykułów, jaki powstanie także na podstawie feedbacku od Was to lista popularnych wtyczek. W tym zakresie musimy jednak pamiętać, że mnogość rozwiązań, powoduje że trudno wpasować się w te najlepsze. Ale wiem o co chodzi, będę to miał na uwadze.

    W ostatnim czasie w ruch poszedł mikrofon (taaaak, jesteśmy teraz niczym prawdziwi JuTuberzy, będziemy kręcili filmy o niczym), więc pokładamy wielkie nadzieje w tym, że znajdziemy czas na to aby rozkręcić temat filmów, poradników, tutoriali itp. także w formie Video. Póki co - www.pomoc.home.pl i tekst z obrazkami.
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Jak wreszcie dorobię się mikrofonu i miksera to też planuję kilka wideo tutków wydać :) często to co widzimy szybciej dociera do nas niż to co czytamy jednak zawsze warto wideo podpierać słowem pisanym :)
     

Poleć forum znajomym