1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE W moim edytorze brak wielu modułów

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika timek, 7 Lipiec 2017.

  1. timek

    timek Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam Wszystkich. Jestem Nowiutki i Zieloniutki :) Od wczoraj jestem klientem i na początek wykupiłem
    Typ usługi:
    Click Web Basic
    Budując stronę chciałem wstawić własny kod/skrypt, klikam na dodaj element, a tam nic takiego nie ma jak WSTAW KOD.
    Czytam i oglądam poradniki pomocy Click Web, a tam jest opis zupełnie innego kreatora, Jaki jest tego powód? Proszę Bardzo o pomoc.
    edycja.jpg To zrzut ekranu z moim edytorem.
     
  2. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Według oferty dodawanie kodu HTML/CSS jest od wersji Premium.

    W wersji Basic, ale też w wyższych, możesz dodać skrypty dla danej podstrony - klikasz w Site Editor obok lewego menu głównego edytora, dalej trzy kropki obok wybranej strony i następnie Edytuj skrypty strony - tu będziesz miał dwa pola: na skrypty w nagłówku (sekcja HEAD) i w BODY.
     
    Mariusz i timek lubią to.
  3. timek

    timek Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Możliwe, że trafiłeś do poradnika odnośnie poprzedniej wersji Kreatora Click Web. Artykuły nt. obsługi poprzedniej wersji Click Web nadal są opublikowane w naszej dokumentacji. Wszystkie artykuły odnośnie Click Web w naszej dokumentacji dostępne są pod adresem: https://pomoc.home.pl/section/produkty-i-uslugi/click-web

    Póki co ustawiam temat jako rozwiązany. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jesli masz kolejne pytania.
     

Poleć forum znajomym