1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Warianty z łączonymi zdjęciami - jak to zrobić?

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika Beata, 27 Luty 2017.

 1. Beata

  Beata Praktyk

  Wiadomości:
  30
  Docenione treści:
  3
  Czy jest możliwość aby po wybraniu koloru z pośród dwóch wariantów wyświetliło się zdjęcie po odpowiednie do wybranych kolorów. Na przykład kolczyki składające się z dwóch kolorów, wybieramy z dwóch wariantów kolory i wyświetla nam się zdjęcie kolczyków w wybranych kolorach. W chwili obecnej po dodaniu do wariantów zdjęcia nie ma możliwości ich łączenia w jedno. Czy da się to jakoś zrobić?
  Dziękuję za pomoc.
   
 2. TheL

  TheL @Lider VIP Beta-tester

  Wiadomości:
  2 400
  Docenione treści:
  532
  Niestety raczej takiej opcji nie ma, mi się nie udało tego osiągnąć.
  Tutak dodatkowo uwaga. Skórka RWD ma niedoskonałość powodującą, że na urządzeniach mobilnych przy wybraniu wariantu nie zmienia się zdjęcie.
   
 3. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 594
  Docenione treści:
  329
  Potwierdzam, nie ma aż tak złożonych wariantów. Zresztą wydaje mi się że w tej sytuacji dodanie osobnego wariantu w formie kolor X + Y (1 wariant) da dokładnie ten sam efekt i z racji jakiegoś tam doświadczenia wiem, że oba mechanizmy są równie często stosowane. tj. wybór 2 osobnych wariantów czego efektem jest wyświetlenie produktu spełniającego kryteria lub wybór wariantu który odpowiada połączeniu 2 wariantów. czyli 1 wariant.

  Sugestia: FEEDBACK-1277

  Edit: spójrz na ten temat, czy przypadkiem to nie jest rozwiązanie dla Ciebie: https://forum.home.pl/threads/warianty-produktow.2597/#post-16857

  tylko trzeba odpowiednio warianty wprowadzić z obsługą magazynu i wygenerować ich listę dla wielu kombinacji, potem dodać zdjęcie dla właściwej kombinacji, dokładnie tak jak z pomarańczami gdzie wariantami są rozmiar i kraj pochodzenia.
   
  Ostatnia modyfikacja: 14 Wrzesień 2017

Poleć forum znajomym