1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Ważność konta

Dyskusja w 'Obsługa skrzynki e-mail w Poczcie home.pl' rozpoczęta przez użytkownika tomek, 8 Wrzesień 2015.

 1. tomek

  tomek Nowy użytkownik

  Wiadomości:
  2
  Docenione treści:
  0
  Witam. Piszę pierwszy raz tu na forum więc na początku witam wszystkich bardzo serdecznie :)
  Mam pytanie.
  W starej wersji poczty home.pl była informacja do kiedy jest ważność danego konta pocztowego.
  W nowej wersji nie mogę tego znaleźć - czy jest to gdzieś do zlokalizowania?
  Jeszcze jedno pytanie :)
  Gdzie mogę znaleźć info na temat mnie jako właściciela konta pocztowego z moimi danymi kontaktowymi, REGONem itp.?
  Będę wdzięczny za odpowiedź.
  Pozdrawiam
  Tomek
   
  Ostatnia modyfikacja: 8 Wrzesień 2015
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 606
  Docenione treści:
  330
  Witamy serdecznie i zapraszamy do zadawania niezliczonej liczby pytań :)

  W odpowiedzi na pytanie pierwsze.
  Nowa Poczta home.pl w chwili obecnej nie przewiduje wyświetlania takiej informacji. Jedyne co jest dostępne, to informacja o nazwie konta do którego jesteś zalogowany (w sekcji PORTAL) oraz informacja o zajętości konta (sekcja PORTAL --> dodaj widget Zajętość konta).

  Sugestia wynikająca z Twojego pytania, została już przekazana wcześniej kierownikom produktu, w związku z tym będziemy ten temat monitorowali.

  Po części brak informacji wynika z funkcjonalności Nowej Poczty jako nowego klienta (programu). Z drugiej strony, informacja ta była często zgłaszana jako zbędna, ze względu na wyświetlanie informacji nie o ważności samego konta e-mail, ale całego serwera (dotyczy to skrzynek e-mail zakładanych jako mailboxy na serwerze). Jeśli oczywiście korzystasz z konta typu Personal Email, faktycznie informacja może być przydatna, dlatego będziemy starali się wrócić do tego schematu. W chwili obecnej użytkownikom tego typu kont pozostaje automatyczne powiadomienie wysyłane przez nasz system (przypomnienia o wygasaniu usługi i pro formach), oraz kontrolowanie ważności usługi bezpośrednio w panelu administracyjnym - https://panel.home.pl sekcja USŁUGI.

  W odpowiedzi na drugie pytanie:
  jeśli szukasz informacji o tym, na kogo jest zarejestrowana usługa, kto otrzyma pro formę i Fakturę Vat, znajdziesz to wszystko logując się na https://panel.home.pl i przechodząc do sekcji PROFIL.

  Jeśli szukasz informacji dot. edycji Profilu poczty, czyli danych nadawcy wiadomości, to korzystając z Nowej Poczty, kliknij koło zębate w górnym rogu ekranu i przejdź do Moje dane kontaktowe. Pole imię i nazwisko są obowiązkowe do wypełnienia.

  Więcej informacji o obsłudze i konfiguracji Nowej Poczty znajdziesz także na www.pomoc.home.pl/poczta - jeśli czegoś brakuje, daj znać na forum.
   
 3. tomek

  tomek Nowy użytkownik

  Wiadomości:
  2
  Docenione treści:
  0
  Dzięki za szybką i wyczerpującą odpowiedź.
  Jeżeli https://panel.home.pl nie będzie usunięty/zlikwidowany to w takim razie nie widzę już potrzeby umieszczania interesujących mnie informacji bezpośrednio na https://poczta.home.pl. Po prostu w celu zasięgnięcia niezbędnych informacji wejdę na panel.home.pl.
  Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.
  tomek
   
 4. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 606
  Docenione treści:
  330
  @tomek jasne, panelu na pewno nie usuniemy ani też nie przewidujemy jego zmiany w chwili obecnej. Jednak w przypadku wszelkich sugestii dot. rozwoju usług, jesteśmy otwarci na propozycje. Staramy się aby przynajmniej raz w miesiącu zostały wdrożone aktualizacje, w zależności od usługi lub zainteresowania tematem, częstotliwość może być różna.
   

Poleć forum znajomym