1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Webapi jak wyciągnąć atrybuty dla produktu

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika doohoo, 5 Grudzień 2016.

  1. doohoo

    doohoo Bystrzak

    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    1
    Czy w centrum wymiany danych można wyciągnąć atrybuty produktów? Mam atrybut data ważności chciałbym wyciągnąć plik z nazwą towaru i atrybutem data ważności. Jak to zrobić?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    WebApi z tego co widzę obsługuje ten parametr, ale dla CWD i pliku CSV nie jest on uwzględniany

    http://tech.sklep-pomoc.home.pl/webapi

    Rozwiązaniem było by więc skorzystanie z WebApi poprzez zewnętrzne aplikacje.
     
  3. doohoo

    doohoo Bystrzak

    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    1
    Czy jest to do osiągnięcia dla laika w jakiś prosty sposób ?
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Skorzystanie np. z ofery e-mo.pl http://www.e-mo.com.pl/#s2s nie mniej jednak tylko do zarządzania atrybutami, może to być nieopłacalne...

    Jeśli jednym z atrybutów jest data ważności, to jednak zostawiłbym to w formie informacji: data ważności wynosi zwykle od 2-4 tygodni od daty zakupu produktu lub zapytaj sprzedawcę o więcej informacji. W tym konkretnym przypadku, no ale nie znam specyfiki produktu, więc jedynie sugeruję alternatywę.

    Czekam na info od opiekunów produktu, czy mają lepszy pomysł na atrybuty.
     
  5. doohoo

    doohoo Bystrzak

    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    1
    Mam s2s od e-mo ale z tego co się dowiedziałem od producenta atrybutów nie obsługuje.
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Powiem tak: nie wiem co mogę Ci innego polecić. Odsyłamy do S2S jako najpopularniejszego rozwiązania z jakiego korzystają klienci, my w tym nie uczestniczymy ani nie mamy żadnej umowy w chwili obecnej.

    Zgłoszę temat do kierownika produktu, na nowy rok szykuje się trochę zmian w sklepie więc może programiści dali by się przekonać że to wszystko ma sens. Nie mniej jednak to API staje się głównym elementem wymiany danych a tu producenci mogą jedynie otwierać kolejne furtki.
     
  7. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Ale jeszcze raz co chcesz osiągnąć bo nie bardzo zrozumiałem. Jeśli chodzi o samo wyciągnięcie danych to API jest super rozwiązaniem i nawet w przykładach masz to bardzo dobrze opisane.
     

Poleć forum znajomym