1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Webmail z opcją dodawania innych kont

Dyskusja w 'Poczta home.pl' rozpoczęta przez użytkownika americanhorrorstory, 26 Wrzesień 2018.

  1. americanhorrorstory

    americanhorrorstory Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam.
    Poszukuję webmaila, który może obsługiwać więcej niż 1 skrzynkę (Roundcube więc odpada, Rainloop ma problem ze skrzynkami z interii - nie można wysyłać maili, konfigurowałem na wszelkie możliwe opcje, zmieniałem porty i nic), wiem, że poczta home.pl ma taką opcję, ale też mam problem ze skrzynką interia.pl. I uwaga! Nie chcę takich webmaili, które trzeba instalować przez SSH czy Composer, mają być najlepiej w PHP.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Odpowiedź na to pytanie pozostawię innym użytkownikom, którzy korzystają z rozwiązań. @TheL @LorK może macie coś do dodania.
    Zapytam jednak w czym problem z kontem Interia.pl? Jedyny warunek jaki musiałem spełnić to zaznaczyć połączenie SSL, ale nie wiem czy wynika to z faktu że zarejestrowałem konto w domenie interia.eu czy może to jest jakieś zabezpieczenie dodatkowe po stronie interia. W każdym razie konto działa, wysyła, odbiera, synchronizuje się przy pomocy IMAP.
     

Poleć forum znajomym