1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Webmail z opcją dodawania innych kont

Dyskusja w 'Poczta home.pl' rozpoczęta przez użytkownika americanhorrorstory, 26 Wrzesień 2018.

 1. americanhorrorstory

  americanhorrorstory Nowy użytkownik

  Wiadomości:
  3
  Docenione treści:
  0
  Witam.
  Poszukuję webmaila, który może obsługiwać więcej niż 1 skrzynkę (Roundcube więc odpada, Rainloop ma problem ze skrzynkami z interii - nie można wysyłać maili, konfigurowałem na wszelkie możliwe opcje, zmieniałem porty i nic), wiem, że poczta home.pl ma taką opcję, ale też mam problem ze skrzynką interia.pl. I uwaga! Nie chcę takich webmaili, które trzeba instalować przez SSH czy Composer, mają być najlepiej w PHP.
   
 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 606
  Docenione treści:
  330
  Odpowiedź na to pytanie pozostawię innym użytkownikom, którzy korzystają z rozwiązań. @TheL @LorK może macie coś do dodania.
  Zapytam jednak w czym problem z kontem Interia.pl? Jedyny warunek jaki musiałem spełnić to zaznaczyć połączenie SSL, ale nie wiem czy wynika to z faktu że zarejestrowałem konto w domenie interia.eu czy może to jest jakieś zabezpieczenie dodatkowe po stronie interia. W każdym razie konto działa, wysyła, odbiera, synchronizuje się przy pomocy IMAP.
   

Poleć forum znajomym