1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Większa ilość układów stron

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika sensey3, 23 Sierpień 2016.

  1. sensey3

    sensey3 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    3
    Witam,
    Planuję wprowadzenie czegoś na wzór landing page do sklepu, głównie do pozycjonowanych w google kategorii. Interesuje mnie to, czy istnieje możliwość dodawania, dodatkowych, własnych układów stron, na wzór tych dostępnych w menu wygląd > moduły (np. strona główna, blog itp)?

    Byłoby to pewnie najprostsze rozwiązanie - czy ewentualnie idzie to zrobić inaczej?
    Chodzi mi po prostu o w miarę czystą stronę, z paroma podstawowymi modułami, tylko nie może być to już istniejąca strona główna, blog itp. Myślałem nad stronami informacyjnymi ale wolałbym inny układ strony niż w innych częściach sklepu.

    Jeśli powyższe nie jest możliwe to zostaje tylko dodawanie własnej podstrony na serwer i wiązanie jej z resztą sklepu?
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @sensey3 skonsultowałem ten temat z naszym specjalistą od sklepu Click Shop i otrzymałem potwierdzenie, że w sekcji "Konfiguracja" -> "Wygląd" -> "Aktywny styl graficzny" -> "Moduły" można tylko tworzyć układy dla przedstawionych tam podstron. Niemożliwe jest ręczne utworzenie kolejnej pozycji, do której mógłbyś stworzyć nowy układ modułów.

    Mogę zasugerować (tak jak już zresztą zauważyłeś) utworzenie strony informacyjnej. Po jej utworzeniu (pierwszym zapisaniu) powinna pojawić się podczas jej edycji kolejna zakładka o nazwie "Pozycjonowanie", która umożliwi określenie w polu "Adres URL" jaki adres będzie posiadała Twoja nowa podstrona. Przykładowo, możesz zrobić to w ten sposób, że adres do tego landing page będzie następujący: http://twojadomena.pl/promocja.html (prawda, że ładny?).

    Druga dostępna możliwość to utworzenie tej strony landing page od nowa i umieszczenie jej na serwerze FTP.
     
    sensey3 lubi to.

Poleć forum znajomym