1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Własna nazwa usługi

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Mruczek, 27 Lipiec 2017.

  1. Mruczek

    Mruczek Zaglądacz

    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    3
    Przydała by się możliwość definiowania własnej nazwy usługi zamiast "serwerXXXXXX". Ma to sens na przykład w oknie tworzenia nowego konta email przypisując go do serwera, a nie do domeny (testowo mam konto WWW i konto e-mail i nie wiadomo, które jest które).

    W załączniku przykład takiego wyboru.

    Jest niby opcja "zmień komentarz", ale komentarza nie widać przy wyborze serwera.
     

    Załączone pliki:

    • home01.jpg
      home01.jpg
      Rozmiar pliku:
      62,2 KB
      Wyświetleń:
      310
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Mruczek witaj na naszym forum! Przekazałem sugestię (numer sprawy to: QABETA-717) odnośnie wyświetlania dodawanych komentarzy przy serwerach w taki sposób, aby we wszystkich formularzach, przy których należy wybrać hosting/serwer (np. w oknie tworzenia skrzynek e-mail), aby w inpucie oprócz samej nazwy serwera wyświetlany był również dodany komentarz (np. w nawiasie). Uważam, że jest to bardzo ciekawa sugestia, która może ułatwić życie. Jeszcze raz dziękuję i czekamy na więcej :)!
     
  3. kcieslak

    kcieslak Artysta

    Wiadomości:
    278
    Docenione treści:
    67
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @kcieslak dodałem informacje z poprzedniego tematu do wystawionego zgłoszenia: QABETA-717. Dziękuję za przypomnienie, pochylimy się nad kwestią wyświetlania komentarzy we wskazanych miejscach.
    [​IMG]
     

Poleć forum znajomym