1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Wordpress -> hosting

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika hejkahej, 8 Marzec 2018.

  1. hejkahej

    hejkahej Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Witam skonfigurowałem tak jak trzeba według poradnika...

    Zainstalowałem na swoim serwerze wordpressa autoinstalatorem połączyłem domene z z serwerem i skonfigurowałem domene w nazwie wpisałem nazwe serweraxxxxx wpisałem hasło i podałem przekierowanie do katalogu zaznaczająć opcje "bez separacji". Pomimo tego strona która zrobiłem w wordpressie dalej sie nie wyswietla pod adresem domeny która wykupiłem. Licze na help :)
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Domena, w przeciwieństwie do serwera, jest usługą która działa tylko wtedy kiedy jest opłacona. W związku z tym rozwiązaniem tego problemu będzie opłacenie faktury za domenę (panel.home.pl --> Płatności --> usługi nieopłacone). Możesz oczywiście wstrzymać się z płatnością za hosting jeszcze przez kilka dni (jest w okresie testowym, a więc działa cały czas), ale domenę musisz opłacić. Póki co jest zarezerwowana. Uprzedzając pytania: tak działają domeny wszędzie. Cykl życia zaczyna się z chwilą jej opłacenia. Reszta jest skonfigurowana poprawnie.
     
  3. hejkahej

    hejkahej Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Witam, w takim razie właśnie opłaciłem kiedy mogę sie spodziewać, że coś się pojawi na mojej domenie?
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Generalnie płatności elektroniczne (PayU) są księgowane od razu i od razu domena jest aktywowana. W efekcie pozostaje kwestia odświeżenia się ustawień, co zwykle nie trwa dłużej jak do godziny czasu.
     
  5. hejkahej

    hejkahej Zaglądacz

    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    ok juz smiga dzieki :)
     

Poleć forum znajomym