1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Wordpress nie zapisuje zmian

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika Akeboshi88, 18 Październik 2018.

  1. Akeboshi88

    Akeboshi88 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Na innych moich serwerach nie ma problemu (nazwa,superhost,linuxpl) po migracji strony na wasz serwer cokolwiek chce zapisać w WordPressie nie udaje się (nie zapisuje się czy to nowe posty czy tez zmiany w Rev Slider). Problem z bada danych? btw Tak sprawdzałem wtyczki zmiane szablonu itd.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Jakieś komunikaty błędów? Jakieś specjalne ustawienia? To ciekawe, generalnie wychodząc od prostego sprawdzenia - nowa instalacja, Twoja instalacja, można by dojść do wniosku, że jednak problemem może być działanie jakiegoś elementu strony WWW, wtyczki. Daj mi chwilę na konsultację, spróbuję dowiedzieć się coś więcej.

    W między czasie zawołam @PawelS @Mariusz - rzucicie okiem? Jakieś sugestie?
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
  4. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Utwórz, jeśli nie masz, katalog tmp w folderze strony (jeśli domena skierowana jest z separacją serwisu) lub w głównym folderze serwera (jeśli bez separacji).

    Wysłane z mojego PLUS przy użyciu Tapatalka
     

Poleć forum znajomym