1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE WP Hide Post Wordpress - problem, komunikaty błędu

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika .hubert, 9 Sierpień 2017.

 1. .hubert

  .hubert Nowy użytkownik

  Wiadomości:
  3
  Docenione treści:
  0
  Po zainstalowaniu i włączeniu wtyczki WP Hide Post pojawiają się u góry "dziwne" komunikaty (zrzut ekranu 1 ) Podczas pracy w panelu administratora Strony (Wordpress) np. podczas tworzenia strony nadal te dziwne komunikaty występują (zrzut ekranu 2) .Po kliknieciu w przycisk Opublikuj pojawia się komunikat zawarty w zrzut ekranu 3 choć strona wygląda normalnie( zrzut ekranu 4) Po wyłączeniu wtyczki WP Hide Post wszystko wraca do normalności.
   

  Załączone pliki:

 2. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 660
  Docenione treści:
  333
  Sprawdzałeś w Google? Mi to wygląda na problem po stronie Wordpressa a nie hostingu. Zresztą w tym zakresie oferowane serwery nie różnią się niczym od tych, dostępnych w ofercie home.pl. @TheL może Ty coś wiesz? Może zmiana wersji PHP pomoże. Testowałeś to na innym hostingu?
   
 3. Adam

  Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  271
  Docenione treści:
  73
  Musiałbyś sprawdzić, jakie odwołania znajdują się w pliku functions.php w linii 4785 i pozostałych. Być może było coś w nim edytowane ręcznie (functions.php służy w większości do edycji i dodawania nowych funkcji do motywu typu child). Sprawdź jeszcze przekierowanie swojej domeny i zmień je na "bez separacji".
   
 4. TheL

  TheL @Lider VIP Beta-tester

  Wiadomości:
  2 400
  Docenione treści:
  534
  po pierwsze wersja php, po drugie, // mam nadzieję, że z tym drugim domyślisz się o co chodzi, nie jest to wina hostingu.
   
  Adam lubi to.
 5. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

  Wiadomości:
  3 087
  Docenione treści:
  302
  @.hubert czy wskazane komunikaty błędu nadal u Ciebie występują? Udało Ci się to rozwiązać?
   

Poleć forum znajomym