1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Wprowadzanie kwot netto przy tworzeniu produktu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Ryszard8, 22 Listopad 2016.

  1. Ryszard8

    Ryszard8 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Cześć !

    Mam taki problem, że ceny, który wpisuje są cenami brutto (niestety pamiętam ceny netto i łątwiej byłąby zmienić coś w opcjach / kodzie niż uczyć się cen brutto lub liczyć cene kazdego produktu na kalkulatorze)


    Czy można pójść jakoś na łatwizne ?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Konfiguracja --> Asortyment --> Stawki Vat, możesz zmieniać jakie ceny widać jakich nie. Netto obliczają się automatycznie w zależności od skonfigurowanych stawek Vat w sklepie. Ew. sprecyzuj na czym dokładnie polega problem :)
     
    Ostatnia modyfikacja: 22 Listopad 2016
  3. Ryszard8

    Ryszard8 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Chodzi o to:

    chcę dodać nowy produkt, musze wpisac jego cene - wpisuje (wpisywana cena okazuje sie byc ceną brutto, a ja chce zeby ceny ktore wpisuje byly netto z racji tego ze 60% cen produktów znam po cenach netto nie brutto, idzie gdzieś to zamienić ?
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Ok, jakoś przeoczyłem to że chcesz odwrotnie, wystawiam zgłoszenie: FEEDBACK-978 a póki co proponuję wprowadzać netto w pole brutto, a potem wyeksportować dane do csv (Zawartość --> Centrum wymiany danych) i w Excelu utworzyć prostą regułę która zmieni Ci netto na brutto i podmieni. Tak? Wprowadzasz netto w pole brutto i w polu brutto regułą zamieniasz wprowadzoną kwotę netto na właściwą brutto. Excel zrobi to w sekundę. I potem import danych.
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Ryszard8 temat został już przekazany do programistów, będziemy monitorowali postęp prac a więc i w przypadku zmian, ogłosimy to na Komunikatach.
     

Poleć forum znajomym